Smrt jí sluší (1992)

Tak slušná bláznivá komedie s dost dobrými efekty. Na rok výroby docela zajímavá triková podívaná a já se i sem tam zasmál, takže dobrý:-)

Kód Navajo (2002)

Válečné filmy se mi obecně líbí a jsem rád za každý, který se tváří alespoň průměrně. Na tenhle jsem se těšil dvojnásob, hraje zde Cage a i děj se mi nezdál taky špatný. Ale prostě rukopis Johna Woo je zde vidět na první pohled a někdy tý akce bylo tolik, že jsem se lehce ztrácel ve změti kulek a výstřelů..

Valkýra (2008)

Musím dát plný počet. Prostě mi to chytlo a i když je konec samozřejmě všem známý, film byl natočen s takovou dávkou napětí, že to uteklo jako nic. Dále je třeba vyzdvihnout úžasnou hudbu, která tu všudypřítomnou nervozitu týpků z protinacistickýho spiknutí moc hezky doplňovala. U mě 90%.

Quantum of Solace (2008)

Rozhodně lepší kousek než Casino Royal. Trochu mi to chvílemi připomínalo Burna, ale jako ve finále to je slabší, i když nepopírám, že Daniel Craig je v roli Jamese asi ten pravej.

Magnolia (1999)

Tak tyhle tři hodiny uběhly skutečně hodně rychle...Úžasnej film, kde se prolínají zajímavý osudy lidí ..A výkony herců jsou téměř dokonalý..od Toma Cruise (to jsem se moch chvílema pochcat smíchy..) a Julianne Moore počínaje až po Johna C. Reillyho a P.S. Hoffmana konče..A kdo přežije bez většího návalu slz Wise Up od Aimee Mann, tak toho, jako mě, ta poslední hodina vč. velkýho žabího finále roztrhá na kousky:-) Ten film snad nemá jedinou chybu...

Zodiac (2007)

Thriller o masovém vrahovi, který do dnešních dnů nebyl nalezen určitě uspokojí všechny Fincherovi příznivce, i když taková totální citová vražda jako ve filmu Sedm to nebyla. Ale i tak si příznivci detailního zabíjení nevinných přijdou na své.

Takoví normální zabijáci (1994)

Dlouho mi tenhle kultovní snímek unikal. Slyšel jsem o něm mnoho a byl jsem zvědavej, jakej bude ve skutečnosti..A musim uznat, že to předčilo veškerý mý očekávání..Tarantinovo rukopis (ač posléze dal od tohoto filmu ruce pryč) je tady vidět na každým kroku, ale brutalitou a chladnokrevním vražděním je tedy fakt na vrcholu. Přitom nepostrádá zajímavej děj a bohužel taky insiraci pro zvrhlíky, který si asi díky poměrně otevřenýmu konci myslely, že jim projde uplně všechno...

V jako Vendeta (2005)

Zajímavý thriller s krásnou Natali Portman..Boj zdánlivě pouze jednoho zamaskovanýho muže proti diktátorskýmu režimu je tady vybarvenej až do depresivních scén, nicméně jako celek to má velký náboj a tak trochu očekávaný konec.

Katka (2009)

Co napsat..drogy jsou ve většině případech konečná a v tomhle případě to platí dvojnásob...Hodně smutnej dokument a snad trochu varování pro ty, který přemejšlí, že by to zkusily...

Den poté (2004)

Tak musim to hodnotit jako celek a to, co udělal Emmerich z NY, to je jako slušná práce...Dávám 4 hvězdy i proto, že na rozdíl od jiných podobných snímků, tenhle se nerozjíždí nějak pomalu, neni tady nuda hodinu, někdy i dýl, proste to má spád už od začátku, což se musí ocenit. 65%