How It Ends (2018)

Ten druh filmu, kdy nevíte co se děje a neřeknou vám to ani na konci, mě dost baví. Doporučuji.

Mars (2018) odpad!

Tohle se fakt nepovedlo.. Trapné, že jsem to styděl i já za ten film. Jediné čemu bych dal hvězdičku bylo prostředí a základna a titulky... Na začátku jsem si fakt myslel, že mě čeká kvalitní film.. Ztráta času.. ale Palec nahoru za ty titulky !!! Kdokoliv za tím stojí, Dobrá práce !

Díra (2019)

Konec jsem čekal více WoW.. nevim proč.. resp. možná proto, že po celou delku filmu to bylo WoW, takže jsem byl napapanej. Španělé jsou mistři.

Mute (2018)

Mnohem zajímavější děj, vyvrcholení a prostředí než ve většině mainstreamových sraček. Viděl jsem to na Netflixu a dalo zabrat se k tomu dostat přes hromady Will Ferrellových sraček.....

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Obdivuji práci všech těch co na tom pracovali. Dějově úplný hovno. Navíc pod masou všech těch propracovaných efektů si ti herci snad ani pořádně nezahrají. Zkoprnělé xichty, pořad ty samé úsměvy a ty kecy co říkají, jak bych je už slyšel v nejednom filmu...na druhou stranu se mi líbí temnější atmoška než u pohadek od marvelu a 4 hodiny utečou jak nic. Za mě tak 30-40%.

Nebe (2021)

Pravdivé a smutné. Minimálně se zasmějete vašim denním malichernostem, jinak spíše kroutíte hlavou nad kontrasty obyvatel Číny. Vůle žít a pomáhat za nic proti aroganci, ignoraci a agresi....Za dokumentem je spousta práce, úsilí a riskování osobní svobody. Po zhlédnutí jsem si kladl otázku, kolik dalších a zásahem na obyvatele mnohem hrůznějších zvěrstev se v Číně děje. Chci to vědět? Pana Etzlera prosím, aby to těm kundi*kam na hradě promítal do oken.

Zaklínač (2019) (seriál)

Občas mi to připomíná ty komorní pohádky na ČT 1. Na GoT to zdaleka nemá. Fantasy fajn. Mohlo to být temnější a umazanější a některé dialogy jsou hloupé nebo nedomyslené a působí levně. Vzledem k tomu, že jsem nečetl knižní předlohu, mam v tom hrozný chaos. V podstatě mě baví jen ty kouzla. A jako kameraman si všímám střihu a záběrů použitých v jiných seriálech. Koukat se na to dá. ale rozhodně nic z čeho by si divák sedl na prdel. Velký zmatek pro nezasvěceného. Dějové linky se střídají tak, že to občas chviku trvá si uvědomit, kde v přibehu jsme. Některé dialogy jsou jak z Teenagerského seriálu.

Extra Ordinary (2019)

Připomnělo mi to "What we do in the shadows".Ztřeštěné, crazy, záhadné a zcela komorné. Film má ten náboj, že vás udrží koukat až do konce, i když v podstatě scéna z tajemného zámku, někdy za čtvrtkou filmu, napoví, kam se děj bude ubírat a jak to skončí. Konec byl už dost ujetý, ale to už je zhruba 5 minut do konce. S efekty si poradili skvěle, až teda na finálního ducha bosse, který mohl být více strašidelný a jeho provedení dokazuje nizký rozpočet. Will Forte hraje sám sebe a to je i vlastně důvod, proč jsem na ten film koukal.

Solo: Star Wars Story (2018)

Po Rogue One hodnotím jako druhý nejlepší díl z té novodobé sbírky star wars epizod. Skvělá akce, nostalgie, prostředí... paráda . co jsem chtěl, to jsem dostal, ne-li víc.