Albert Nobbs (2011)

Film si na nic nehraje. To co slibuje, to taky dostanete. Kvalitní drama. Je to příšerné kam až žena musí zajít, aby mohla žít jak chce. Ano, je to krapet zvrhlé. Ale chápu to. Chápu, co k tomu ženy vedlo. I dnes mě občas napadne, že být muž, měla bych lepší práci, nebo stejnou, ale lépe placenou. Je to zajímavý snímek, i když ne každému nejspíš přijde vhod. Jen bych chtěla dodat, že Miu jako herečku obdivuji, ale tady mi lezla neuvěřitelně na nervy.

Slečna nebezpečná (2012)

Nebylo by to zlé, kdyby už tu takových nebylo tolik.. Je to stejné. Na jedno brdo. Nebavilo mě to. Od začátku bylo jasné, jak to skončí a koho baví se na takové filmy dívat?! :( Pardon, za mě nuda. A Katherine nemám ráda. Aspoň, že Jason je kus. S ním bych si to klíďo rozdala na podlaze v pekařství či kde že to bylo :D

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (2011)

Proč? Proč? Proč? Oskar je velmi otravné dítě. Neustále se na něco ptá, něco zkoumá. Jasně, jsem pro, aby děti byly zvídavé, aby nevysedávaly u počítačů, aby si hrály. Ale proboha, jestli budu mít takové dítě, asi ho utopím. Mimochodem, kdo koupí dítěti plynovou masku dva týdny po otcově smrti? To má být jako dárek? A proč se všeho tak moc bojí? Zdá se mi, že tady rodiče něco trošku zanedbali. A říct mámě, že si přeje aby v té budově byla ona?! Mám drama jako žánr ráda, hodně ráda, ale s tímhle filmem jsem šlápla hodně vedle. Pardon, za mě ne.

Krásné lži (2010)

Ona dostane překrásný milostný dopis a co udělá, vyhodí ho! Barbarství! V tu chvíli jsem jí nic dobrého nepřála! V dnešní době e-mailů, smsek, zpráv přes facebook a ona vyhodí milostný dopis! A bodejť by se necítila trapně před inteligentním údržbářem, když je sama pitomá! (Vyhodila přece ten dopis, nemůže být chytrá). Tak jo, asi jsem zaujatá. Nesedí mi. Nemám takové ženy ráda. Potřebovala, aby jí někdo srazil hřebínek. Ještě ke všemu, když se plete mezi rodiče. Chápu, že chtěla mamince pomoci, ale takhle? Hodně špatný nápad. A nakonec k chudákovi údržbáři nakráčí a ještě mu chce platit, aby oblboval matku?! Facku by zasloužila ona. No jo, každý děláme chyby, takže jim ten happy end i přeju :) Je to pěkný film, ale na to, že si hraje na komedii, mi zde prostě chybí vtipnost.

Bůh masakru (2011)

Ach ne, přesně v tom vidím svoje rodiče. Měli doma parchanta, který vyvolával rvačky, ale stejně ho bránili zuby nehty, jen aby nevypadali jako špatní rodiče. .. Tak se kluci porvali, a co má být? Pár vyražených zubů.. Hele, že to ale celé začal křeček? Co dokáže jeden malý křeček. Přišlo mi, že se ta matka ozvala až potom, co o malém chudáčkovi slyšela. Jakoby ji fakt, že se děti porvali ponechával klidnou, kdežto křeček!! Chápete? :) :) Pěkný snímek. Ale znovu už to vidět nemusím.

Báječný hotel Marigold (2011)

Zásadně nejím nic, co neumím vyslovit. / Já jsem usnul? Jsem v pekle. / Je to nový a jiný svět. Člověk se s ním musí srovnat a také v něm najít potěšení. / Vše se nakonec v dobré obrátí a když to není dobré, tak to mi věřte, že ještě není konec. / Báječný hotel Marigold je film, který neurazí. Mám ráda cizí kulturu, a tady je té indické opravdu požehnaně. Asi to nemusím vidět znovu, ale jsem ráda, že jsem to viděla. Skvělé herecké obsazení je krásným bonusem. Maggie Smith je nejlepší.

Jump street 21 (2012)

Od teďka z nás budou pořádný policajtský parchanti. Já už jsem. / Třeba ten kluk támhle, je hezkej, ale nejspíš je dost pitomej. A pak tenhle, je malej a nijak nejistej, ale nejspíš to umí s prachama. Ty to umíš s prachama? Ale hovno. / Scéna, kde na sebe najíždí autem: Asi jsem se posral. / 1. fáze: chechtání, 2. fáze: těžké halušky, 3 fáze: přemíra sebedůvěry, 4. fáze: seru na tebe vole, 5. fáze: mrtvolný spánek / Máme vás rádi! Máme vás rádi? Máš rád moji mámu? Vžil jsem se do role! Jsi divnej. / Kdo koupí chlast? Falešný papíry nemám. Hahaha. A kde seženeme drogy? No jo! Hahaha. // A že by bylo pokračování z koleje? :) Já se pobavila. Oba hlavní hrdiny mám ráda, jak Channing tak Jonah zahráli své role opravdu dobře. Po dlouhé době celkem vtipná akční komedie. Až na pár detailů, např. ustřelený penis či zvracení, to je vážně povedený snímek.

Americký prezident (1995)

Nejlepší ztvárnění amerického prezidenta. Michael Douglas, když se řekne toto jméno, vybavím si prezidenta, vybavím si tento film, vybavím si dvě hodiny skvělé podívané, vybavím si šunku, svetr, telefonáty a Martina Sheena coby úžasného poradce a přítele. Jasná volba. Pětka a bez keců.

Mazaný Filip (2003)

"Nikdo mi nerozumí. Jsem záhadný." Tomáš je skvělý herec, Filip je skvělá postava, Mazaný Filip je můj oblíbený film. A neptejte se proč, kdoví!

Upíří deníky (2009) (seriál)

Dlouho jsem se bránila. Kamarádky mě nutily, ale já odolávala. Pak jsem ležela s angínou, nudila se a pustila si pár dílů a závislost byla na světě! Elena je mi nesympatická, můj názor na ni je, že je prostě mladá, blbá, naivní.. taková panenka u které máte neustálou potřebu ji chránit. Vyvolává ve mně pocit lítosti, což nesnáším. Stefan je něco podobného. Chudáček, kterému se ubližuje. Bála bych se mu cokoliv říct, že si podřeže žíly.. Oni se k sobě hodí. Damon, to už je jiná. To je správný bad boy. Co chce, to si vezme, a nějak se s tím nepere. Klidně Eleninu bratru zlomí vaz, bez mrknutí oka a druhý den se s ní vydá na výlet. Rodina původních mě nadchla. Klaus je takový parchant, zalézt někam do rohu a brečet, tak ho vidím. Elijah je k sežrání. Rebekah je taková princezna, miluje rodinu, ale je slabá, prostě malá holka. Elenin brácha je chudák, doslova, každou holku mu zabijí, nebo na ni zapomene. Bonnie mě vytáčí, není mi sympatická a vadí mi, že má takovou moc a převahu nad všemi. Za to Caroline, ta je skvělá. Každá scéna, ve které se objeví je pošušnáníčko. Tyler mi k ní dokonale sedí. Jejich společné scény mě baví. Stejně tak mě baví postava Alarica, takový normální chlap, na kterého je spolehnutí! Doufám, že ještě má co říct a ukázat! Chybí mi Johnathan Gilbert, to jak se obětoval.. hmm.. A měla jsem ráda Lexi. No, snad jsem na nikoho nezapomněla. A těším se na další sérii. Doufám, že konečně začne pořádné vzrůšo.