Bůh masakru (2011)

Skvělá oddychovka. Uvolněný Reilly, hláškující Waltz, hysterická Foster a skvostná Winslet. Vůbec by mi nevadilo, kdyby teď Polanski dělal jen filmové adaptace zábavných jednoaktovek.

Tahle země není pro starý (2007)

Solidně natočené a vybudované, ale v některých chvílích to pomalé tempo přece jenom nebylo to pravé ořechové. Herci to ovšem vyzdvihují.

Americká krása (1999)

Aneb, když bez dechu zíráte na obrazovku a v uších vám zní sametový hlas Kevina Spaceyho. Ten pocit je k nezaplacení.

Expozitura (2009) (seriál)

I když je tento seriál hodně nevyrovnaný a všechno, jen ne bezchybný, stále je z něho v konečném důsledku dojem pozitivní.

Vetřelci (1986)

Upřímně, očekával jsem od Camerona víc. Jako povedenou týmovou akci s trochu temnější atmosférou to beru, ale jako pokračování legendárního Vetřelce, který stále dodnes přináši člověku mráz po zádech? Kde je ta atmosféra?

Vetřelec ³ (1992)

Jasně, v kontextu očekávání se David ukázal ve víc jak dobrém světle a stále je to dost solidní režba, ale přecejenom jsem víc věřil v to, že přitlačí víc na pilu v tom co umí, tedy v ultra depresivní atmosféře.

Nákaza (2011)

Kvalitní drama, které je vyjímečné tím, že nabízí jak pohled civilní, tak globální. Prostě solidně udělané řemeslo, co celkem potěší.

Hřiště snů (1989)

Krásná jízda za sny, které se opravdu můžou splnit. V záverečné scéně jsem byl někde mezi naprostou extázi, dojmutím a uspokojením.

Moneyball (2011)

Neměl jsem pravdu u Benjamina Buttona... Tohle je Pittova životní role!!

Ženy sobě (2011)

První polovina skvělá, druhá už slabší, ale stále se držící na celkem vtipné úrovní. Společně se sympatickým obsazením to dává velice dobré čtyři.