Barbar Conan (2011)

Asi by bylo více lidí spokojených kdyby se jednalo o rozvinutější část Conanova dětsví. Tady byl malý chlopak více Conanem než v další kapitole.

Půlnoc v Paříži (2011)

Já osobně bych se rači procházel noční Itálií a v nějaké zapadlé knajpě potom pokecal u piva s FULCIM.

The Ward (2010)

Zajímavý efekt v úvodních titulkách s tím sklem, ale potom už to tak zajímavé nebylo.Sem tam slušná lekačka. Ty dívky z ústavu, respektive jejich představitelky mně vůbec ničím nenadchly.Pěkná práce kamery,to jo.

Lidská stonožka (2009)

No teda, pro mně rozhodně smutný pohled nad trpícími obětmi a atmosférou než u Srpského filmu (přece jenom tam šlo jen o nový žánr že ? )Tento nápad nebylo určitě tak jednoduché sfilmovat a vybrat správného záporáka. Vše je tak zahaleno do bezmocnosti. Hrobeček na jeho pozemku - můj milý 3 pes mluví za vše. Máme tady dalšího pošahaného doktora, ale tento mněl joooo nápad. On to vlastně dokázal.

Piraňa 3D (2010)

Perfektní prezentace Richarda Dreyfusse coby Matta. V čelistech se taky jmenoval Matt :-) Kozy,tequila,ukousnutý penis,Eli Roth a fajné hlášky s krásným gore. Užíval jsem si to.

Mechanik zabiják (2011)

Ůvodní scéna v bazénu hodně nazanačila tempo, ale potom jako by se z toho bazénu začala vypouštět voda. Statham a Foster není špatná dvojka. Jeden co má přísný pohled a druhý co se rád mazlí...... a Tony Goldwyn ? V Duchovi byl mnohem lepší záporák.