Žena (2011)

Jaký otec taký syn. No vidíte, nakonec to největší hovado byl táta. Té divošce z lesa jsem ale moc toho neuvěřil. Za to synek byl velmi povedený s očima zahlcené nenávisti. Pokračování by se mnělo jmenovat - THE BOY:-)

Pearl Jam Twenty (2011)

Tady není co řešit. PJ jsou jednou z mých nejoblíbenějších kapel a každý materiál je vždy úchvatný. Tento skvělý dokument ke krásnému výročí zachycuje kapelu od samého počátku v dobách Mother Love Bone, přes Mookie Blaylock, neštastnou tragedii, bojkot Tickemaster až k jejich Backspacer. Tohle je velmi vzácný a vystižný dokument kapely, neboť ho má nastarosti Cameron Crowe. PJ je kapela, která vždy zůstala při zemi a nikam se nedrala. Po tolika letech v hudebním průmyslu zachovala svou tvář. RESPEKT !!

Zkažená úča (2011)

Lepší dojem z podívané bych mněl, kdyby se jednalo o žánr Porno a název filmu s hlavní herečkou by zůstal stejný.

Čtyři mouchy na šedém sametu (1971)

Ještě než se Michael Brandon stal Dempseym a Bud Spencer rozlobeným, tak si oba zahráli v třetí Argentovce. Brandon byl na tom lépe, protože zde hrál rockového bubeníka:-) Tyhle mouchy Dariuv ptačí debut nepřeletěly. V hudbě už není ani tolik napětí. Ovšem závěrečný pád ze schodů a styl jakým je ta scéna nasnímaná, skvělé !! Jen škoda, že zde není takových momentů více,ale jak už jsem řekl u debutu - TO NEJLEPŠÍ MNĚLO TEPRVE PŘIJÍT.

Co tě nezabije... (2008)

Paráda! Mark a Etrhan, to byla skvělá dvojka na šikmé ploše. Klasický poučný film , navíc Boston už byl né jednou použit jako město, kde je zločin na denním pořádku. Gangy, hospoda kde hnízdí ŠÉF, záběry z krimu.....Mark Ruffalo se stává pomalu mým oblíbencem.

Laid to Rest (2009)

Rambo nůž a s ním spojené cool gore to žel nezachrání. Kevin Gage je mi více sympatický jako záporák. Kdyby ty dialogy a chování bylo lepší tak možná, ale jinak je to cypovina:-)

Super 8 (2011)

Parta mladých amatérských filmařů, to bylo něco pro mně:-) Pozice, pozice, kvalitní produkce.....akce.

Devítiocasá kočka (1971)

Druhé giallo už není tak akční jako debut, ale i přesto udělá svoje. Ta scéna na nástupišti se bezpochyby nejvíce zarýva do paměti. Opět skvělý tým : Dario a Ennio.

Pták s křišťálovým peřím: Přízrak teroru (1970)

Výborně odstartovaný debut. Černé rukavice,klobouk a kabát. Do toho všeho obraz, který je možným vodítkem k odhalení vraha. Spojení obrazu a hudby je zde naprosto geniální. A TO BYL TEPRVE ZAČÁTEK!!

Intimní past (2011)

Majitel domu mněl v sobě mix Roberta Downeyho Jr. a Javiera Bardema. Jinak asi nej zážitek byla pro mně nastřelovačka hřebíků.