• Krátkometrážní

Ular (2013)

Ach ty zvířata. Rozhodně co mě na filmu malinko lákalo je, že to je z Malajsie a že má jen 70 minut, tak jsem si řekl, to vydržím at' už to je jakékoli. Bohužel film ke všemu z větší části docela nudí a hadi také nic moc. Slabota docela. Nechte sakra už ty zvířata být! Samozřejmě Aja je vyjímka a ten to má dovolené. 30%

Bones (2001)

Bonese jsem poprvé viděl v tv a nepamatoval jsem si nic, tak jsem si ho pustil znovu a ani se tomu nedivím. Opravdu slabé moc!

Warhouse (2012)

Člen elitní jednotky se probudí v opuštěném domě. Náhle zjistí, že zde není sám a že musí bojovat o život. Znova a znova, každý den se musí zabít sám, nebo zemřít. Jak se dny protahují na roky, tak izolace a nekončící násilí mu začne lést na mozek. Co za tím je, nebo jaká síla se za tím skrývá? Film má sice celekm stopáž 80 minut, ale i přes to je Luke Massey zatím málo talentovaná osoba aby mohl táhnout celej film a jako nováček totálně selhává. Film je většinou docela nuda a ničím novým nepřekvapí. Příště raději zase něco jiného.

Voodoo Possession (2014)

Téma voodoo není špatné a neustále čekám kdy konečně to nějaký talent zpracuje a natočí tak, aby to bylo brutální, odporné a krvavé. Ještě jsem se nedočkal a tento počin to nezměnil. Velice slabé a po dobu 60 minut naprostá nuda!

Voodoo: Kruté čarodějnictví (1995)

Toto téma už bylo stvárněno několikrát a téměř pokaždé k ničemu. Velice špatné zpracování.

Lidská stonožka 2 (2011)

Už to téma nic moc a první díl ukázal, co zvrhlého a šíleného to může být. Moc mě to neuchvátilo, nezíral jsem jak tele a překvapení, že je film černobíle, i když to mi rozhodně nevadí. Hlavní herec nechutnej špekoun, který spojuje lidi aby udělal stonožku. Bohužel oproti prvnímu dílu pokles na scénáři a přitvrzeno na hnusárnách. Já to vidím tak obdobně. 50%

Lidská stonožka (2009)

Nápad šílený a zvrácený. Čekal jsem to popravdě na parádní odpad, jelikož takové filmy já ne moc rád. Ale nakonec to i překvapilo a nenudil jsem se. Co mi popravdě chybělo, tak to byla krev. Očekával jsem krvavá jatka a ono to bylo brané stylem psychiky. 50%

Třída smrti (2013) (studentský film)

Dobrá práce, ale bohužel není to na víc, než tři hvězdy. Na prdel jsem si z toho nesednul.

odpad! (2013) (amatérský film)

Nebýt to amatérský film, tak to odpad opravdu bude, ale takhle jsem se bavil. Bohužel než k hororu to má blíže ke komedii.

Chraň nás od zlého (2014)

Dnešní distribuce v kinech je šíleně omezená, obzvlášt' co se týká hororů. Scott Derrickson je výborný režisér, o tom není pochyb a dokázal nám to už několikrát. Deliver Us from Evil je dalším skvělým počinem do jeho pestré filmofrafie. Atmosféra zase silná a poctivě budovaná. Občasné lekačky, které až tolik nefungují na tyco mají nakoukáno. Pro ty, kteří horor vidí méně fungovat budou. Příběh v pohodě a herci příjemně seděli. Očekávání jsem měl sice větší, než co je ve výsledku, ale i tak víceméně spokojenost a těším se na další jeho filmy. Sice mě nepřekvapil jako u Sinisteru, ale nejsem zklamaný. Jen tak dál. 75%