• Krátkometrážní

Tichý experiment (2014)

Jako pokus ucházející a místy fungující, ale bohužel často se dostává nuda a raději jsem odcházel vařit. Už se těším na filmy v roce 2014, které přijdou, jelikož zatím se nám kvalitních hororů moc nedostavilo. Do kina bych na The Quiet Ones rozhodně nešel! 50%

Garfield 2 (2006)

Velice slabé, jako u prvního dílu.

Zpátky do ringu (2013)

Tento styl komedie mi opravdu nesedí! I když tam je De Niro a Sly, tak režie filmu je velice slabá a není tam téměř nic, co by mě nutilo se podívat znovu! 35%

Leprechaun: Back 2 tha Hood (2003)

Chaun posílil a oproti předešlým dvěma hrozným dílům šel s kvalitou mírně nahoru. U pátého jsem se už nudil, zde to bylo lepší, ale stále nic moc. Tuto sérii může zachránit jen někdo šikovný. Kvalita režisérů je velice slabá!

Leprechaun in the Hood (2000)

Po třetím díle je sestupná kvalita hodně vidět. Zde mě chaun nudil!

Dům strachu (2002) (TV film)

Přesně typ filmu, který je stržen úplně zbitečně. Zázrak to sice není, ale o odpad rozhodně nejde. Když vemu v potaz, že jde o tv film, tak docela fungující atmosféra a napětí se docela klidně stupňuje. Herci také v pohodě a kamery dělají co mají. I když nejde o žádný klenot, tak 20% si tento film rozhodně nezaslouží! 50%

Skřet v Las Vegas (1995)

Je to už dlouho kdy jsem tento díl viděl poprvé, to jsem byl ještě na základní škole. Pustil jsem si ho znovu a parádně jsem se bavil. Totálně ujeté, zábavné a občas brutální. 70%

Leprechaun 2 (1994)

Pokračování vzal na svá bedra Flender a musím říci, že jsem se bavil o něco méně jak v prvním díle a je to kolikrát moc přitažené. Ale i přesto jsem si to docela užil. 50%