Ve jménu krále (2007)

Jason Statham, John Rhys - Davies, Ray Liotta, ty vole, jak to jen Uwe Boll děla. Takový režisérský sráč a naláká k filmu takové herce. No nic...film zas tak strašný nebyl oproti jeho ostatním filmům. Vydržel jsem do konce - úspěch. 30 %

Krabat: Čarodějův učeň (2008)

Překvapivě na němce kvalitně natočené fantasy, které těží ze skvělého tajuplného příběhu, kdy mě film, jako diváka udržel v napětí skoro 3/4 filmu. Co je však největší pohonnou silou tohoto filmu? Fantastická atmosféra, kulisy, kostýmy a pěkná hudba. Vše je věrohodně uděláno, mlýn, všudepřítomná špína, nádech moru a válek, prostě divák skutečně věří, že se ocitá v 17. století. Také technická stránka filmu se povedla, nevím kolik měl režisér Marco Kreuzpaintner k dispozici, ale na všechna kouzla se dobře kouká. Přeměna na vránu je udělaná bravurně. Líbilo se mi to, dávám 4*.

Sám v temnotě 2 (2008)

No to mě poser, to skutečně existuje dvojka ? Kde na pokračovaní takové sračky jaká byla jednička vzaly peníze. To musel financovat někdo kdo má rád sebepoškozování, jinak si to nedokážu vysvětlit.

Dobrodružství Žraločáka a Lávovky (2005)

Toto není hodnocení, protože film jsem neviděl a ani nechci vidět, stačil pohled do galerie a zdejší komentáře, abych si udělal obrázek o tom že Rodriguezovi na hlavě přistála velká kovadlina.

Sin City - město hříchu (2005)

Spojení Roberta Rodrigueze, Franka Millera a Quentina Tarantina funguje na jedničku. Krásně stylizovaný komiks, který pobaví a zaujme především skvělým scénářem a nadprůměrnými herci ( Mickey Rourke je tu nepřekonatelný ).80 %

Grindhouse: Machete (2007)

Toto je moje gusto. Drsný fiktivní trailer a velká pocta béčkovým filmům. Prostě paráda a ten padre s brokovnicí byl nejlepší :-D.

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Nechápu proč tenhle film vznikl. Ještě že má jen 90 minut. Rodrigueze je na tento film škoda. 25 %

Pomsta (2000) (seriál)

Zbytečně dlouhá telenovela, mezi Garciou a Martínezem to fakt nefungovalo. 20 %

Letiště (2006) (seriál)

Český pokus o něco, co v českých podmínkách nemůže fungovat.

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Nejhorší seriál všech dob, nechápu jak to může televize furt omílat dokola. Zasloužený odpad :-D.