Vyvolený (2000)

Jeden z mala pripadu kdy by podle me mel byt film alespon o hodinu delsi. Hodinu se zde budeje atmosfera, vyvoleny dokazuje ze neni vyvoleny a v moment kdy se vsechno poradne rozjede film skonci:(

96 hodin (2008)

Skvely akcnak!

Expendables: Postradatelní (2010)

Videt pany v akci a pospolu je skvele, ovsem cely film zazdiva naprosto dementni "pribeh" a velmi rozklepana a tekava kamera v akcnich momentech -kterych jsem popravde receno v tomto filmu cekal mnohem vice..

Karate Kid (2010)

Skvele natoceny remake neprilis dobreho filmu. Vyborny Jackie Chan,kupodivu dobry Jaden Smith. Velmi dobre zmaknuta choreografie boje detskych karatistu, na kterych je videt ze jsou o deset trid vyse nez hlavni hrdina

Krotitelé duchů (1984)

Pred deseti lety mi tento film prisel naprosto genialni, smal jsem se od zacatku do konce..nevim co se za tu dobu stalo,ale dnes na me uz Krotitele nejak prestali pusobit :(..coz beru jako svuji osobni chybu a davam 4hvezdy:).

On a jeho sestra (1931)

Obdobi prelomu nemeho a zvukoveho filmu. Stoji za shlednuti pouze pokud chcete videt jeste hodne mladeho Vlastu Buriana , ktery ma bohuzel ve filmu minimum prostoru cca 20 minut, zbylych 72 je udesna nuda a i pruda kvuli ustredni pisni.