Terminator Salvation (2009)

Pekny akcni videoklip. Nic vic nic min.Ani shrekoarnold to uz nemohl zachranit.

Ukradená vzducholoď (1966)

Naprosto nestarnouci vec, kdyby nebylo lehce roztahaneho konce, bylo by to na rovnych pet hvezd.

Souboj Titánů (2010)

Kdyby se film jmenoval Anonymni becko 2010 dal bych mu mozna i 3*. Nazvat ale tuto slataninu remakem tak genialniho a vizionarskeho filmu jako byl Souboj Titanu je drzost, ktera vola snad az na Olymp...Celkove to na me zapusobilo asi jako serial Xena. Cili ode mne jedna hvezda.

The Angry Video Game Nerd (2004) (seriál)

Hrali jste nekdy biblicke hry? Vite co to je Powerglove? Mate doma Atari 5200? :) NE? Tak by jste to meli co nejdrive zjistit a neni vtipnejsi , napaditejsi a genianejsi moznost seznameni se nez je Angry Video Game Nerd.

Český sen (2004)

Nejak jsem presne nepochopil co nam timto filmem chteli autoric povedet. Pravda,ukazali jak funguje markenting a reklamni kampane..Mozna parafraze na masovou reklamni kampan "reknete ANO Evropske unii" , ze ktere se take nikdo absolutne nedozvedel co ho vlastne v Evropske unii "ceskem snu" ceka,ale presto diky reklamni masazi za stovky milionu sve ANO proste povedet musel..

Vlkodlak (2010)

3* + 0,5* za Hugo Weavinga

Ong-Bak 2 (2005)

Proste megarezba kam se na Tonyho Jaa hrabe superman ci nebo batman is batmobilem:)

Ip Man 2 (2010)

Krasne navazani na prvni dil, sice jiz ne tak epicke jako jednicka, ale porad skvela podivana, ktera ma srdce