Spotlight (2015)

Jeden z nejlepších filmů, jaké jsem za poslední měsíce viděla. Ne-li ten úplně nejlepší!

We Are Your Friends (2015)

Ale musím uznat, že ta electro music má fakt něco do sebe!

Sousedi (2014)

Chtěli jsme nenáročnou komedii plnou nenáročného humoru. No a tu jsme také dostali. Nic víc, nic míň.

Marťan (2015)

Taková pohodička. Celou dobu jsem si říkala, že kdyby to bylo natočeno podle skutečné události, byla by to opravdu pecka! No třeba za pár let :)

Ona (2013)

Jako až takové sci-fi mně to vůbec nepřišlo - myslím si, že za pár let bude vše ve filmu běžnou realitou. Smutné, ale neodvratné.

Sherlock (2010) (seriál)

Naprostá skvělost! Takové seriály naprosto zbožňuji a Sherlock patří k těm nejlepším z nejlepších.

Rivalové (2013)

Do zhlédnutí filmu jsem měla jen jakousi matnou představu o tom, kdo to byl Niki Lauda. Jméno James Hunt mně neříkalo vůbec nic. Nejsem totiž fanoušek Formule 1, takové riskantní sporty nemám ráda. Všichni v mém okolí ovšem říkali, jak úžasný snímek je a že je zkrátka nutnost jej vidět. Tak jsem se podívala. První hodinu jsem si říkala, co na tom mají. Ale ve druhé polovině jsem to pochopila. Ten rozhodující závod. Ten moment, kdy jsem přestala fandit Huntovi a držela všechny palce moudrému, do té doby mně nesympatickému, Laudovi. Ta dokonalá hudba mistra Zimmera. Byla to zkrátka jízda. Rush.

Vlk z Wall Street (2013)

Leonard DiCaprio's one man show! Fuck, that was awesome!