Krásný chlapec (2010)

Zajímavost: Není to poprvé, co Kyle Gallner ztvárnil postavu chlapce, který se dopouští masové střelby, aby si následně vzal život. Stalo se tak již v seriálu Odložené případy (od r. 2003) v epizodě "Rampage".

Děti moje (2011)

Jestli ten úžasný sexy George Clooney nebude mít jednou děti, tak to bude ohromná škoda :)

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Tak jsem tedy konečně po 19ti letech své existence měla možnost zhlédnout alespoň jeden díl z této série. Ani zdaleka nejsem příznivce sci-fi. A kdyby nebylo pár mých přátel, kteří každý díl Star Wars viděli nejméně 50 x, asi bych se na to nikdy ani nekoukla. Ale nelituji. Ačkoli jsem před koncem na pár minut usnula, nebylo to vůbec špatné - herecké obsazení vynikající, zvukové a vizuální efekty výborné, hudba naprosto brilantní. Můžu si tak ze svého seznamu odškrtnout další klasiku. A ne jen tak ledajakou klasiku, ale klasiku, na kterou odkazuje spousta dnešních seriálů a filmů. Musím říct, že jsem na sebe opravdu pyšná - tak dlouho jsem se k tomuto činu odhodlávala! :o)

Společenství Druidů (2003)

Právě dnes jsem se přesvědčila, že ne všechno, co je francouzské, je vynikající. Bylo to nezajímavé, kýčovité a já se vlastně divím, že jsme se vydrželi dívat do konce.

Počátek (2010)

Nemám slov. Nevzpomenu si, kdy jsem viděla naposledy něco tak dokonalého, bez jediné chybičky. Bylo to tak perfektně zpracované, až se člověku tajil dech. Výborná hudba - pan Zimmer se překonal, vynikající herci - opravdu se tu sešla elita, a to, že Christopher je brilantní režisér, není snad ani třeba vypisovat. Až přijedu domů, první věc, co udělám, bude to, že si stáhnu soundtrack a budu si připomínat ty skvělé scény.

Krásné lži (2010)

Měla jsem chuť na nějaký francouzský film. Tak jsem si prošla filmografii své oblíbenkyně Audrey a našla tuhle milou, upřímnou, svižnou komedii. On vlastně každý film, kde se Audrey vyskytuje, je milý a upřímný. Francouzština je pro mě takovým balzámem na duši, takže jsem si při jejím poslechu a pohledu na Audrey výborně odpočinula :o)

Glee Live! 3D (2011) (koncert)

"IT IS SOMETHING LIKE PLAYLIST OF MY LIFE."

Sbohem, baby (2007)

Co byste udělali vy? A co bych udělala já? Upřímně netuším. Vím ale, že konec mě opravdu donutil přemýšlet. Všechno má totiž své "pro a proti" a všichni musíme nést za své rozhodnutí následky - ať se zdá správné býti či ne.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Co dodat? Snad jen to, že Ian jakožto postava Damon, je ten nejvíce sexy bad guy v historii seriálů!