Duna: Část druhá (2024)

Já Vám nevím ... na mě tam byla zima, necítil jsem vedro z pouště, nebylo tam tetelení se vzduchu nad horizontem (v Lawrencovi z Arabie to tam bylo). Fajn podívaná, ale boží to nebylo.

Medvěd na koksu (2023)

Já nevím, bylo to hrozný ... 3 vtipy? A zvládal jsem u toho uklízet ... ach jo ... znovu ne.

The Alpinist (2020)

Příběh psychopata. Freesolo 2, akorát Vám je po 10 minutách jasné jak to musí skončit. ...Zajímavě natočeno, akorát se u tohoto filmu musíte ptát jestli je ok a jak je etické točit o "těchto sportovcích". A v tom spočívá mích 4/5 natočeno je to krásně, vymáčkli z Leclerca maximum, akorát je to dobře?

Vydrž! (2022) odpad!

Bože to byla blbost a i ošklivá...

Barbie (2023)

Ach jo já nevím ... Rozhodně je to nejlepší výkon Ryana a jeho taneček je epický :-)

Thor: Láska jako hrom (2022)

Jako fakt jsem se nebavil .... Bohužel je poznat, že když Taika dostane s kámoši moc peněz, tak je to na škodu...

Predátor (1987)

No zážitek to vidět s dalšími fandy na Moviezone narozeninách :) Stárne to skvěle - "You son of a b***"

The Climb (2023) (pořad)

POZOR POZOR! SPOILERS!  Jason Momoa je vždy v seriálu jen 5 min na začátku ... a pak už ne.. POZOR POZOR! SPOILERS! Pro milovníky reality show je to nuda a pro milovníky lezení, je tam málo lezení ... Čekal jsem, že to bude víc jako záznam z lezeckých festivalů, kde na konci bude soutěž a pak rozstřel - chyba. Bohužel se v seriálu vlastně leze málo - trochu mi vadilo, že je to o hop nebo fail - lezení obzvlášť na laně by mělo nabádat k opatrnosti a promýšlení, ne k riskování.

Věc (1982)

Nejlepší strašidelná věc - když se začne až 2 min po začátku, tak je to o něco zas lepší :-) Ach ta hudba <3

Denní směna (2022)

No akční scény super, příběh tam není. Humor taky noc moc.