Disco (2019)

Zážitek s Bennem!

Dravci (1999)

Já se k tomuto filmu často vracím a vždy se perfektně bavím ....  Hudba, kamera a hlavně vtip ... Vyprávění příběhu pro "otrlé" :-)

Velká nádhera (2013)

Aktualizovaný Felini La dolce vita? ... Ano i ne, ale bavilo mě to poprvé a baví mě to pořád. A vždy mě to namotivuje jet do Říma.

Svět podle Putina (2017) (seriál)

Oliver Stone očividně nemá problém s SSSR (viz Untold History) ... ale na tomto dokumentu je super, to že se konečně někomu podařilo zachit Putina z této blízkosti. Inteligenci, břitkost, rychlost a obrovský herecký výkon ... jako jasně, Oliver mu dost podstrojuje a snaží se nejít do konfliktů, ale to je asi daň za blízkost této historické osobě.... A vy vlastně nakonec možná trochu toho Putina uvidíte v novém světle a to je skvělé.

Trestná lavice (2005)

Asi nejlepší Sandlerovka, když tedy Adam nehraje a dělá komedie ....

Tango a Cash (1989)

Akční komedie plná hustých hlášek :D .... ... škoda že jsem to viděl až teď 2020 - díky Moviezone!

Pán tygrů (2020) (seriál)

Life is strange ... a bláznivý redneck s mulletem je vážně hodně podivný. Na začátku jsem nerozuměl, proč by měl někdo právo chovat tygry či lvy, na konci jsem přesvědčovat že by to tuplem nemělo být soukromé.

V kruhu koruny - Jindřich V. (2012) (epizoda)

Once more unto the breach, dear friends, once more; Or close the wall up with our English dead..... Tom Hiddleston si mě získal a jako Jindřich V. Finální slova před bitvou jsem už jinde slyšel lépe, ale pořád pecka.

V kruhu koruny - Richard III (2016) (epizoda)

In the winter of discontent ....Richard je zahraný skvěle, a Bednedict to strašně táhne....