Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Namícháme uhlazené městečko Pleasantville a dokonalé Stepfordské paničky, přidáme úžasně podaný ženský boj - řevnivost, pletichy, kousek tamtoho a tuhle to a voilá docela slušná podívaná. Jsem u prvni série a říkám ano - líbí :)

Špatnej polda (2009)

4 za výkon Cage, 4 za agamu a ostatní sjetý pohled :) pobavilo, zaujalo

Proroctví (2009)

ach ty konce,,ty konce..jinak mě film docela zaujal

Angel Heart (1987)

mohla bych jen opisovat a opisovat spoustu zajímavých komentářů.. mě si vtáhla atmosféra,neviděla jsem Rourkeho ani De Nira ale Angela, Ďábla a vraždy, u kterých si můžeme klást stejnou otázku jako v životě v nejbolestivějších situacích -Proč? a stejně tak jako v reále žádne proto nedostaneme.

Černočerná tma (2000)

Super výplach, scénář nic moc. Naproti tomu režie, kamera a střih je v napínavých scénách o třídu výš.

Závrať (1958)

Příklad toho, že některé filmy neztratí atmosferu ani s 50ti letým nánosem prachu.

Oběť (1986)

Vždy, když k sobě člověk někoho připoutá, nebo když se mu narodí potomek, otevře se naprosto jiná dimenze strachu. Nemožnost uchránit své blízké před násilím, jakou válka je.....

Ženy v pokušení (2010)

Když se to děje nejméně o jedny dveře vedle , je to vždy úsměvné. Pobavil,půjdu s babincem ráda zase :))Svižné, vtipné.

Lítám v tom (2009)

Souhlasím, že některé kreditky jsou vážně sexy..:)))