Černá kočka, bílý kocour (1998)

To vám byla taková smřšť a ty melodie mi dlouho zněly v uších, pobavila jsem se a rozhodně tenhle film si ráda zase pustím.

Vlajky našich otců (2006)

Davám průměr, místy je film pro mě i na 5 hvězdiček / jako matka nedokážu být k vojenským filmům objektivní..../ něco strhávám za neschopnost ukončit film na správném místě.

Kočka (1971)

Tak blízko sebe a tak vzdálení, smutný konec a důkaz , že vášeň je sestra nenávisti. Ještě teď , když chci o tomto filmu psát, vybavím si její zlost i jeho rezignaci. Užasné..

Nejsmutnější kluk na celém světě (2006)

Rodina a svět, úžasný jako z marcipánu a nad tím vším chlapec jako hromádka neštěstí. Tenhle kluk vytahoval místo esa z rukávu jenom samé Černé Petry. Přesto jsem se bavila od začátku do konce. Líbilo se mi to moooc.

Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (seriál)

Tak s těmito pány kdykoliv a kdekoliv. Úžasní. Všimli jste si? Vůbec nestárnou :)

Nostalgie (1983)

Láska ke svým kořenům, touha se odpoutat, je jako vlna na moři co tě strhává zpět do hloubky. Dát volnost někomu, kdo dokáže být svobodný duchem pouze v zajetí. Kamera, kde každý záběr by mohl být užásnou černobílou fotografií. Já si odnesla z filmu právě tohle.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Já se bavila no a co. Pro mě "výplach" , některé scény jsem přeskočila , ty bych vystřihla hned, ale nejsem ani střihač, ani kritik , jsem jen obyčejný čumil :)

Smažená zelená rajčata (1991)

Příjemné uvolnění, prostě správný film na relax. Jako v reálném životě žen poznáme "krotitelku včel " i ty, co jen tiše závidí odvahu být sama sebou.

Ledová bouře (1997)

Tak tenhle kousek jsem si procítila poctivě celý. Mrazivé počasí, studené rodinné vztahy, vášeň co dochazí jinam, ztrátu, která spojuje. Jeden z mála filmů, kdy po skončení musím zkontrolovat již zkontrolované spící děti a políbit milujícího partnera .