Nouzový východ (2008)

Touha vykřesat ze vztahu to, co jiskřilo na začátku. Oživit sny, které nás k sobě připoutaly. Dosáhnout břehy vzdálených ostrovů spokojeného žití. Vzdor proti šedosti. Věčné a vděčné to téma.

Kdopak by se vlka bál (2008)

Jsem moc ráda, že jsem nezavrhla všechny novější české filmy. Rozhodně mi nebylo líto času, právě naopak. Líbilo.

Drž hubu! (2003)

Drsoň a odzbrojující blb, smrtelná kombinace , ale skvělá zábava :)

Prohnilí (1984)

Tak trochu sci-fi , co se týká příjemně zkažených policistů, ale náramně milá věcička. Něco jako " Hříšní lidé města pražského" po francouzsky.

Po přečtení spalte (2008)

není to vždy jednoduché něco okomentovat, ani po opětovném resetu mozku , nejsem schopna napsat to pravé :)))) mám ráda když mě film lehce rozčiluje, když mi ukáže něco uplně nečekaně, když si děla co chce a funguje to :)

Jdi a dívej se (1985)

Silné téma, silný film, není potřeba slov, jasných 5

Wrestler (2008)

Tenhle "sport" mě nechává chladnou. Film jsem zhlédla jen kvůli hlavnímu hrdinovi, snad o to víc mě potěšil. Věrně podané, živě, bolestivě aneb "Když zhasnou reflektory v sále"

Terminator Salvation (2009)

Tak teda " za lidovku" Zřejmě mi tam chyběl Arnie, ale zcela určitě mě úplně otrávila Connorova manželka, která vypadla z nějakého proletářského ruského románu. Tak to je asi tak všechno co o terminátorovi vím :D

Já, legenda (2007)

jejejeje a tak to slibně začalo, ale ty zombies.....