Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Naprosto prumerne. Nateseni z nadsenych reakci znamych bolestne zklamano. Ale aspon obcas jsem se zasmal, to zase jo...

Van Helsing (2004)

Jedno klise horsi nez druhe. Tak procitene dialogy, az cekate, ze se mluvci zacne smat a rekne, ze to byl jen vtip. Sousedstvi Frankensteinova a Drakulova hradu je sice prekvapive, ale v tomto filmu to vyborne dokresluje atmosferu totalniho blabolu. Idealni film na party se spoustou alkoholu a nejakym THC (proto davam tak vysoke hodnoceni, zabava to byla nemala).

Obří spár (1957)

Ta příšera! Ta příšera je opravdu příšerná, strašlivě a příšerně příšerná:) Opravdu, ošklivější a legračnější supermonstrum snad nikdo nikdy nevytvořil. Pro tu zábavu to opravdu stojí za zhlédnutí.

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Úžasné, skvělé, neuvěřitelně vtipné. Jen bych ubral půl hvězdičky za Beanovský skeč, to mne moc nebere.

Mstitel s píšťalou (1986)

Naprosto přesně si vzpomínám, kdy jsem ten film viděl. Bylo mi asi 7 let, dostal jsem od maminky pětikorunu na "kino" (promítání někde, možná dokonce jen pouštění videokazet na větší TV), ať jdu na Chipa a Dalea. Ovšem trošku jsem si spletl cestu a došel jsem na promítání tohoto díla. Zanechalo to na mně obrovský dojem a dlouho jsem se pak snažil skákat přes malé stromky:)

Poslední akční hrdina (1993)

Věděli jste, že přesmyčka originálního názvu je "Erotic Anal Shot"? Hned má za to u mě hvězdičku navíc:-)

Komando (1985)

Viděl jsem sice jen první polovinu, ale bavil jsem se skvěle.

Requiem za sen (2000)

Film, jehož jediným poselstvím je "Drogy jsou špatné" - vyjmenuje různé typy drog a ukáže, jak potom špatně skončíte. To jsem si místo toho mohl přečíst nějakou brožurku z Drop-Inu. Sice jsem se nenudil (jo, natočené je to pěkně), ale tak příšerně polopatickým podáním "myšlenky" se cítím až skoro uražený. Nemuseli ze mne autoři dělat blbce a ponechat vše víc v náznacích.

Masakr v Texasu (1994)

Miluju béčka a u tohohle dílka jsem se fakt zasmál. Pět za skvělou zábavu.