Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Totální hrůza!!!!!!!! Včetně Mareše!!!

Proboha! (2008) odpad!

Účelově natočený dokument s jednoznačným cílem. Vzorky lidí jsou vybírány, aby vytvořili názor na náboženství a věřící jako na úplné idioty a pitomce. Je přirozené, že v každé oblasti lidského života se najdou lidé, kteří právě ne přesně reprezentují to k čemu se hlásí. Jelikož jsme ale státem ateistů tak se nedivím komentářům. Je to podobné jako když kuřák nechápe nekuřáky, že jim to vadí. Nebudu odsuzovat auto, protože s ním někdo neumí správně zacházet.

Pan Nikdo (2009)

Jak se rozhodnout? Ano nebo ne? Chaotické nebo přesně do sebe zapadající?

Muž ve stínu (2010)

Velice průměrné. Nic co by tu už nebylo. Ani nudné, ale ani nijak zajímavé.

Odpor (2008)

Podle mého názoru jeden z nejlepších válečných filmů všech dob!!! Nesouhlasím vůbec s názory, že by byl v některých pasážích nudný. Zřejmě už jsou někteří kolegové "zpitomělí" filmy typu "Rambo: Do pekla a zpět" a tak když ve filmu není stále nějaká akce tak je film nudný?

Alenka v říši divů (2010)

Film o tom jak najít sám sebe. Nemůžeme se řídit přáními ostatních, svůj život si žijeme sami. Jestli je ti jedno, kam jdeš, je taky jedno, kterou cestou se vydáš. Víte-li však, co chcete, budete schopni využít téměř čehokoli, abyste postupovali zvoleným směrem.

Souboj Titánů (2010)

3D je velmi špatně provedené, nestojí to za to si připlácet. Průměrný film - 45%. Je mi to líto jak je to slabě zpracované, protože jsem se hodně těšil a film mě docela dost nudil.

Ctihodný občan (2009)

Škoda, že docela dobrý film čím více se blížil konci tak tím byl slabší a slabší a konec byl vysloveně trapárna.