Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Přidat do klasické pohádky od Grimmů prvky z Terminátora a z Matrixu může jen národ, co si jebe na pizzu ananas, do popcornu máslo a do limonády zmrzlinu. Ale stejně jako mi chutná ananas na pizze, tak se mi líbila tato slátanina. Při popcornu s máslem dostatečná podívaná. Ale určitě si nezaslouží 70% jako zde na kinderCSFD, ani 60% jako na IMDB ale 50 %! Podívat se dožrat popcorn a zapomenout. Prostě je to pizza z ananasem, žádné Foie gras. Jo a ještě něco, v dabingu je neuvěřitelná hlína poslouchat když na 42 letého chlapa řvou Jeníčku.

Evidence (2012)

Kempovačka co skočí Half-lifem se jen tak nevidí.

Lesní duch (2013)

Takový průměrný detoxík. Nejděsivější horor to sice nebyl, a nemělo to takové to véháeskové aroma jako původní díly ale strašidelné to bylo dostatečně.

Fakta nebo fikce (2010) (seriál)

Šíleně americky realitotrapně natočený pořad. Mám rád tajemno, ale banda amíku hystericky pobíhající tmou je opravdu horor. Videa, které jsou v pořadu použity z Youtubka jsou super, ale pojetí je hrozné.

Oliver Twist (1974)

Miluji tento příběh. A zvláště tento animovaný.

Konečná (2013)

Přesně to co jsem od árního čekal, jsem taky dostal. Akce prošpikovaná lehkým humorem. Jsem rád, že navázal přesně tam kde skončil a tento styl si udrží až do...smrti.

Ztracení chlapci (1987)

Tato drogová alegorie z osmdesátek je pro mě nostalgickou záležitostí.

Děti ze stanice Leningradská (2005)

Tak to je hodně přísný. Odteď si už nebudu na nic stěžovat. Po tomhle by mi už bylo opravdu trapně. Odteď už budu jenom děkovat.