Počátek (2010)

Vůbec nevím s hodnocením, asi bude potřeba druhá projekce, které se nebráním :) Zatím dávám za pět, protože v kině jsem byl zfanatizován :))

Po přečtení spalte (2008)

Jak se mi líbí kruté snímky od Coenů, tak se mi moc nesedí jejich komedie. Ano, mělo to docela dobrou komediální zápletku, ale od srdce jsem se zasmál snad jen jednou a po nějaké době u mě film totálně vyšumí.

Pošetilost mocných (1971)

Jedna z nejlepších komedií kterou jsem kdy viděl a u které se pokaždé směji, nepřekonatelné grimasy a vtipné situace. Navíc super soundtrack !!!.

Pouta (2009)

Tak tohle mi moc nesedlo, proč tak zdlouhavě? Jinak parádní zobrazení 80.let.

Pravidla hry (1939)

Čekal jsem nudu a usnutí po pár minutách, dočkal jsem se filmu, který mi ani nepřišel tak starý. Na tu dobu velmi precizní, kamerou vyhečmaný nadčasový snímek !

Predátoři (2010)

Ač mám Adriena Brodyho rád, v tomto filmu jsem ho rád neměl. Nehledě na to,že nedalo ani velkou práci již na začátku tipnout, kdo z lidí přežije ... První skladba v závěrečných titulcích jakoby zdůrazňovala "neberem to vážně", ale přitom to mohlo být fakt lepší, stále cítím nevyužitý potenciál. Pro mě průměrná až podprůměrná akční oddychovka.

Princ Egyptský (1998)

Jako malý jsem na tom byl v kině a obdivoval nádherně zpracovaný průchod mořem, od té doby si tento biblický příběh stále dobře pamatuji a nikdy ho nezapomenu :) PS: Jsem ateista

Pro hrst dolarů (1964)

Western nikdy nepatřil mezi mé oblíbené žánry a tak jsem dlouho odolával i nejslavnější trilogii tohoto tématu. Možná i díky tomu, že jsem neměl žádná očekávání, mě film doslova nadchnul. Je sice v komornějším provedení díky malému rozpočtu, ale tím víc je mi bližší, protože se více věnuje příběhu a samotným postavám. Nebýt Clinta Eastwooda, hodnocení by bylo určitě nižší.