Hospoda Na mýtince (1997) (divadelní záznam)

Jedna z nejlepších Cimrmanovských her. Ereme !!!

Hrůza v Connecticutu (2009)

Dívejte se o půlnoci v zhasnuté místnosti s hořícím krbem ... Stačí jen ty fotky a přízraky, které si dokážu představit i u nás doma ...

Hvězdná pěchota (1997)

Sci-fi béčko nadupadné akcí a emocemi, které mě velmi nasytilo. K této klasice mám vztah již od prvního shlédnutí na VHS kazetě z videopůjčovny a rád se na něj podívám znovu, ikdyž vím, že čím zkušenější divák jsem, tím víc mi cukaj koutky. :)

Hvězdný prach (2007)

Akční, napínavá, výpravná pohádka s nadsázkou, která mě velmi překvapila a ani chvíli nenudila !

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Film na mě působí dosti komorně a ani koncentrační tábor nevypadá moc věrohodně. Asi to potřebovalo víc pohltit, ta atmosféra mi tam schází. Nicméně příběh je originální a velmi se mi líbil.

Chuť třešní (1997)

Různé pohledy na sebevraždu, ať je z důvodu jakéhokoliv.

I Love You Phillip Morris (2009)

Čekal jsem návrat Jima Carreyho k bláznivé komedii, okořeněné dalším skvělým hercem Ewanem McGregorem, ale film mě dočista zklamal. Ani nevím, jestli jsem se něčemu zasmál, každopádně podvůdky a různé nápady na útěky z vězení nějaké ty hvězdy utrhly.

Invictus: Neporažený (2009)

Precizně natočený snímek, kterému jsem nevěřil, že je podle skutečnosti. Morgan Freeman parádní výkon, jen ten trenér týmu se jaksi schoval do pozadí :)

Jádro (2003)

Film jsem viděl již dávno, a co si pamatuji, tak se mi líbil. Nikdy nezapomenu na smích Stanley Tucciho po zanechání svého poslední vzkazu :)

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Parádní bláznivá česká komedie, která jen podtrhuje genialitu Smoljaka se Svěrákem a z Oldřicha Lipského jen utvrzuje v nejlepšího režiséra československých komedií.