Hatchet (2006)

Úžasné, geniálne, brutálne, krvavé a neskutočne zábavné! Hatchet si odomňa zaslúži rozhodne plný počet hviezd, pretože má všetko čo Slasher má mať!

Mayhem (2017)

Topková krvavá jazda ako má byť! Krásna kamera, úžasní herci, skvelá akcia, vela krvi a super príbeh.

The House of Lizzie Borden (2015) odpad!

Extrémne nudné, extrémne trápne a hlavne extrémne debilné. Kamera bola asi jedna z najhorších čo som za dlhú dobu videl. ,,Herci" sú úplne zlý ale jednu výhodu má iba redstavitelka hlabnej postavy, tá jediná bol naozaj pekná a dalo sa na nu pozerať. Debilný scénar a overacting ničia ešte viac už tak zlý film. Čisté torture toto.

Já, Simon (2018)

Neviem či je teraz v móde robiť filmy podla kníh a nechať v nich len základ a väčšinu toho pomeniť ale nevadí, tu mi to nevadilo tak ako v RPO. Za mňa filmová adaptácia Love, Simon dopadle úžasne. Kásting je na jednotku, herecké výkony jedna báseň a kamera ani nehovorím. Za mňa plný počet hviezd a spokojnosť.

Sssssss (1973)

Frankenstein trochu inak. Dej filmu je čistá prerábka Frankensteina do hadieho prostredia. Prácu s hadmi cením a uznavam lebo ja by som sa hada nechytil nikdy. Herci boli fajn, kamera priemer lenže tento film ma u mňa jednk velké mínus a to to že je strašne nudný a zdĺhavý. Radšej by som si tento film prečítal ako poviedku než aby som sa naň znova pozeral.

Lovci dinosaurů (2005) odpad!

Jediné plus čo ten film má je zaujímavý nápad a dobre vyzerajúce monšrá. Inak je to čistá sračka ktorá si zlasúži odpad.

Jen Bůh odpouští (2013)

Majstrovké dielo. Drsná a depresívna nálada z filmu vyžaruje na 100%. Herecké obsadenie je úžasné, hudba tak tiež ale čo je na filme najlepšie? Kamera! Neskutočne krásna, pomalá, detajlná a dychberúca. Vďaka tak majstrovskej práci s kamerou má tento film tú správnu atmosféru. Pastva pre oči 100%tná.

Need for Speed (2014)

Stále lepšie než niektoré diely FF série. Mega spokojnosť.

Hadi v letadle (2006)

Perfektný príklad toho ako robiť dobré B-čko. Hadi v letadle sa nehrajú na to čo niesu a náplno dávaju divákovi vychutnať si jeho plnohodnotnú B-čkovoť. Samuel je v tomto filme topka. Hadie kills taktiež. Príjemný B-čkový zážitok.