Nezvratný osud 4 (2009)

Za mňa o trošku lepšie ako trojka. Úmrtia boli dosť dobré a dej bol tiež o trochu lepší ako v trojke. Spokojnosť.

Nezvratný osud 3 (2006)

Už to nebolo ani zábavné ako dvojka a vôbec nie ani tak dobré. Síce úmrtia boli dosť dobré a kreatívne ale už je to 3. krát to isté.

Californication - Mia culpa (2009) (epizoda)

Aj keď som nikdy nechcel aby presne tento diel prišiel stalo ale sa to. Neskutočne silné uzatvorenie 3. série ktoré každého fanúšika dojme.

Californication - Kraj prznění a strdí (2009) (epizoda)

Po tomto diely mám obavy a strach že sa z Californication stane kalsická Americká trápna komédia. Česť Charliemu a Marcy ktorý tento diel zachranujú. Naozaj len dúfam že sa nestane presne to čo si myslím.

Duch ve stroji (2017)

Za mňa je film úžasný, vizuál prekrásny, herci dobre obsadení, príbeh a porstredie pútavé. Už viem že v najbližšej dobe si prečítam mangu Ghost in the shell.

Želvy Ninja 2 (2016)

Za mňa lepšie ako prvý diel! A konečný song je čistá nostalgia.

Oni 2: Noční kořist (2018)

Pôvodne som mal ísť do kina na Ready player one ale na poslednú chvílu som sa rozhodol, že pojdem na The Strangers 2. A spravil som len dobre. Film ma od začiatku bavil, postavy boli dobre napísané a mne velmi sympatické, aj ich herci boli fajn. Oproti jednotke postavi boli lepšie a aj ich herci(pre mňa). Dej filmu bol mega super, atmosféra mrazivá a prostredie skvelo zvolené. To hmisté a nočné prostredie bolo naozaj skvelé. Mne tá temná, hutná a beznádejná atmosféra sadla na 100%. Kamera a hudba boli dve úžasné veci na tomto filme, niektoré zábery boli naozaj prekrásne(horiace auto na moste, fight v bazéne). Za mňa velká spokojnosť a super kinový zážitok. Pre mňa jeden z naj hororov, ktoré som videl v kine za tento rok.

Hellraiser: Judgment (2018)

Nedá sa povedať že by to bolo sklamanie, ale ani ma to nenadchlo. Čistý slabší priemer, ale oproti poslednému Hellraiserovi je toto velmi lepšie.

The Walking Deceased (2015)

Pár vydarených vtipov nezachráni cely film, to si režisér tohoto filmu mohol uvedomiť. Vyhol by sa tým stvoreniu nudnej záležitosti ktorá mňa osobne skôr nudila ako zabávala. Ak by tých pár vydarených vtipov bolo spravené ako skeč na YT dopadlo by to omnoho lepšie. A teraz už k samotnému hodnoteniu. Mne osobne film aj cez krátku stopáž prišiel nudný a zdĺhavý, o to sa postarali zlí herci, nudný dej a vela trápnych momentov. Kamera nebola tiež nič moc a kills už vôbec nie. Za mňa dosť odfláknuté a zbytočné.