Skleněný zámek (2017)

pošahaný film hodnotený z posledných pár minút.nudaaa

Mladí zabijáci (2018)

krista boha už druhú kkcinu som pozeral za sebou no skvelá dvojka..Polnočný vlak a táto hlúposť:))

Půlnoční vlak (2008)

čo som to len videl božeeeeeeeee..ja som nič z toho nepochopil.hlavne tie pič...y čo si vinnie rezal a dával do pohara.to čo bolo akože?pointa? hmmm som z toho akosi mimo...bleeeeeeeee .kristeježiši ..už to dufam neuvidím nikdy.

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

no ja som bol milo prekvapený veru.na hodnotenie nedajte,je to asi ako 96 hodin v ženskom vydaní.

Metanol (2018) (TV film)

ešte že pijem whisky.

Chuckyho nevěsta (1998) odpad!

ty bláho toto snad je horšie ako najhoršia nočná mora:))ja už ozaj neviem ktoré hovedo dalo na toto čo i len dolááááááár.

Bumblebee (2018)

zatial najnudnejší transformers doposial natočený .

Bohemian Rhapsody (2018)

taaak neviem čo som mal čakať,ale u mňa určite nie to naj..pri filme zrodila sa hviezda som sa bavil viac.

Temné hlubiny (2018) odpad!

tak za prvé...tento hriech by sa mal volať temné blbiny..za druhe český dabing trochu mimo dolph hovorí že sú 20 tisic míl pod morom takže asi boli na inej planéte...za tretie kilpatrick ked lajstruje v tom hárku tak si obliže prst že otočí stránku ale otočí ju druhým prstom..a ostatné som musel pretrpieť ba čo horšie ešte aj bez alkoholuuuuuu:))

Špión, který mi dal kopačky (2018)

velké minus za tú uškriekanú Kate McKinnon bleeee..strašne mi tam vadila..neznášam ked je niekto viac ukecaný ako JA :DDD.