Prosíme přetočte (2008)

Gondry je prostě všestranný režisér a tenhle filmeček je toho v jeho biografii dalším jasným důkazem. Já se bavila !

Hlídač č. 47 (2008)

Na zpracovaný Koptův román jsem se těšila delší dobu a atmosféra filmu na mě zapůsobila tak, jak měla. Originalními tématy se v českých luzích a hájích nemůžeme tak moc ohánět, takže za toto zfilmované dílo palec nahoru - avšak přesto si nechci představit výsledek, kdyby nebylo právě Rodena jako Josefa Douši..

Stmívání (2008)

ja husa si predstavovala neco jako zfilmovanyho Kulhanka...ale nevěděla jsem co dřív - jestli se smát trapnosti, spát nudou nebo prostě odejít...když se ovšem hlavní hrdina na denním světle začal třpytit.. málem jsem spadla pod sedačku.. zaroveň ale přiznávám, že mi už nějakou dobu není 12 ani 13 let. Jednu hvězdičku dávám za legraci, kterou jsem zažila pri projekci (padajici a slintajici hlava kamarada..usnul;) atd.) PS Kulhánka na vás!! ;))

Zombieland (2009)

Výborná akce, vtip, hlášky, spád,.. všechno co od dobré akční zombie komedie chci a očekávám. Nenudilo ani chvíli a navíc jsem se fakt bavila, spolu s plným kinem, doslova od prvních minut úvodních titulků, ( ty si btw rozhodně pustím ještě minimálně jednou), až po titulky závěrečné. Bill Murray mě zase jednou dostal a vůbec celý výběr herců samá dobrá trefa. Díky CSFD za projekci!

Měsíční svit (1985) (seriál)

Tenhle seriál prostě zbožňuju. Bez výhrad.

Letní milenci (1982)

..asi to bylo tím, že mi bylo tak 10, ale rozhodne ve mně utkvěla spousta scén a hrozně se mi to líbilo, atmosféra, herci, lokace. Asi bych si to měla pustit po letech znovu, moje vysoké hodnocení je krapet podezřelé..

Náhradníci (2009)

2 hvězdičky za nápad, který ovšem těžce nevyčerpal svůj potenciál. Tolik klišoidních scén v jednom filmu? Klobouk dolů, páni scénáristé...

Adamova jablka (2005)

Nepamatuju si, že bych se někdy tak bavila při pečení jablkovýho koláče. V království dánském to rozhodně nehnije... ;)

Top Gear (1978) (pořad)

Nikdy bych nevěřila, že si budu v Anglii tyden co tyden červeně zaškrtavat pořad o autech.. Já, která rozlišuju maximalne barvu auta a ručičku na tachometru. No, neušel mi ani jeden díl..Je videt, ze moderatori si to uzivaji na plný plyn a divaci, at uz automobilovy nadsenci ci nikoliv, s nimi.

Samotáři (2000)

Musím říct, že po shlédnutí Samotářu jsem znovu začala věřit, že český film není ztracený... téméř okamžitě se stal kultovním a spolu s nezapomenutelnými hláškami, humorem a vůbec...se dostal pod kůži a už se nevypařil. Na český poměry výjimečný dílko panů Zelenky a Ondříčka.