Tři bratři (2014)

Až na pedofilní závan karkulčího příběhu a dějovou nesourodost příběhů se mi to celkem líbilo, Uhlíř nezklamal, celý zbytek dne jsem si zpívala jeho skladby, i humor se tam našel, nicméně věřím, že tým kolem Svěráků umí lépe...lehké zklamání.

7 trpaslíků (2014)

Škoda, velká škoda...takový bezvadný příběh a takhle neuvěřitelně ho zmrvit!

Díra u Hanušovic (2014)

Gupi jak tři dni stary psék! Ale já se bavila a několikrát vyprskla smíchy. Krobot je dobré a všeci herci jakbysmé.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Forma o dost předstihla obsah, nicméně hlavně pro tu formu stálo za to film vidět (projekce 3D v tomto případě naprosto úchvatná, jako bych byla součástí komiksu), ale proti jedničce dějově a co se propracovanosti scénáře týče, ploché (ještě, že 3D pomohlo;) a dost povrchní, 100min., dle mě, nestačilo.

Jak vycvičit draka 2 (2014)

O jednu hvězdu méně než první díl, ale pořád parádní dračí akční podívaná! A 3D mi tentokrát nebylo vůbec na obtíž.

Strážci Galaxie (2014)

Trochu moc všeho najednou a přesto ve finále toho bylo málo na to, aby ve mně něco zůstalo.

Chlapectví (2014)

Co že na tom bylo zajímavýho kromě délky natáčení? Pro mě absolutní nic. 2,5 hodinová nuda. Žádné zvraty, drama, naprostá absence zábavy a humoru nebo čehokoliv zajímavého.... Proč to točit?

Přežijí jen milenci (2013)

Ta atmosféra.. dokonalá! Výborné hlavní duo postav, kde hudba hrála třetí hlavní roli a stejně výborně.