Sezóna zabíjení (2013)

Kecy - kecy - žvásty - 3sekundová akce - kecy - žvásty - ještě větší nuda... Ani takovému filmu nepomůžou dvě hvězdy De Niro a Travolta. A Travolta mi do tédle role vubec nesedl, nějakej Srb s extra přízvukem a Američan jako veterán co má střepinu v noze. Nic nového a ztráta 90minut. Škoda tohoto. Za přírodu a chatu 4/10 :)

Králové léta (2013)

Tohle si těch 5* zaslouží. Super příběh tří kamarádů, kteří utečou z domova a postaví si v lese svůj haus. Do toho správně načasovaný vtípky a k tomu klukovské vymyšlený scénky jak z Gameboye. Pak však zase zakročí láska a problém je na střeše. Největší kápo byl stejně Biaggio, u něj jsem vždycky padal ze židle :) A jdu stahovat soundtrack, za něj palec hore. Oddychovka 8/10

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Ještě, že ty celebritky máme a můžu se udivovat jaky jsou to výplach. Ale ještě větší je těhle 5 a ostatním jim podobní. Bohužel to jinak napsat nešlo... Welcome 21.stol. Jen to má být asi natočeno jako odstrašující příklad, ale spíš mi to přišlo jako podpora té holky co ji hrála E.Watson. Ale tak co už, ja se docela bavil nad jejich blbostí. Jen nechápu jak se sakra mohli tak jednoduše dostat do všech těch baráků??? 6/10

Spring Breakers (2012)

Jarní prázdniny prej 4ever! :D 4 školačky si řeknou,že si udělají výlet na Floridu a sjedou se kokainem, zlijou se jak nikdy a řádně udělaj brajgl = prostě jiná párty :) Jen se to pak jaksi zvrtne a potká je gangsta J.Franco - kterýmu zase padla role jako ušitá - no ale už to bude trošku jiná zábava.. Nejvíc se mi však líbil ten vizuál a hudební doprovod. Občas až hypnotizující, jen někdy až moc opakujících se frází, i když to asi má nějaký ten důvod :) A zároveň mi tam nějak nepasoval ten konec, jak slečinky napochodojí s Uzinama... 7/10

Pod kupolí (2013) (seriál)

Předlohu jsem nečetl, ale i tak po pilotním dílu mě tenhle seriál nadchl. Nápad uzavřené kopule, do toho plno zajímavých postav, které mají svá tajemství a kostlivce ve skříni. o toho nadmíru pěknej parchant radní, kterej si myslí, že je Bůh. V tom samozřejmě musí zasáhnout armáda, bez atomovky to nejde :) Barbie - borec, Junior - psychouš, Velkej Jim - slušnej magor. Budu čekat na další sérii. S1 - 7/10. Takže po druhé série zhnusení na plné čáře, dialogy o ničem, Jim furt samej debil "všedělámproměsto"-nesmrtelnej, zbytečné natahování děje, až fakt nechci vidět co bude dál..5/10

Po zániku Země (2013)

Tož troška přestřel,ne? Ta hodina a 30minut mi u tohodle filmu připadala,jako celá věčnost. Furt se jenom kecá a kecá, do toho ty divný flashbacky, nesympatickej synáček, kterýmu chce taťka pomoci s super cool filmové kariéře.. Takhle to nepujde. Jít na to do kina, tak se mlátim hlavou do zdi :) Rád bych aspoň něco pochválil, ale nejde to.PRŮSER!!!

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Ptákovina, která se jen tak nevidí, ale stojí za to. Samotní herci co hrají sami sebe, např.:J.Franco, S. Rogen,E.Watson, a mrtě dalších. Samozřejmě se musela ukázat i Rihanna, ale největší WTF Ch.Tatum jako hodný pejsek :D No a příchod jedné skupiny na konci - totálka :) Vtípky a hlášky občas zabíjeli, hlavně když se naváželi do vlastních filmů. Ale scénky jako, "stříkat můžu kde chci", "kdo bude znásilňovač" nebo "vymítání" nezapomenutelný. Nečekaně spokojen 7/10

Jméno (2012)

Večer na téma: "Bez omluv." To se jednou takhle sejde rodinka na společné večeři a někomu se má narodit dítě, no ale jak zbytek osazenstva zjistí jméno, které má mít, vypukne řádné peklo... Na každého něco padne, nikdo to nevzdá a upřímost se taky ukáže.. Kdo vymýšlel tyhle dialogy - klobou dolů! Takhle konverzační komedie mezi 5 lidma u jednoho stolu stojí za to, sice se to odehrává v jednom bytě, ale když víš do čeho jdeš, budeš se bavit jako já :) Film uběhl jako voda, rozhodně se zase někdy podívám! 9/10

Pařba na třetí (2013)

Všechno musí jednou skončit, i tahle ožralecká pohádka. Tenhle díl asi jinak udělat nešlo, kdyby to zase byla jen ožíračka a pak vzpomínačka, tak je to opruz. Tak jak to bylo pojatý, tak se to dalo zchroustat, vracení se na stará místa, sice vtípky už ne tak originální a bohužel předvídatelný :/ Rozhodně 3.díl lepší než 2., ale na První Chlastačku nic nemá. Pochválit mohu soundtrack a scénky v obchodě s tou ženskou a titulkovou scénu,ta to zabila :D Bohužel 6/10 Jsem rád, že jsem nebyl v kině..

Spies of Warsaw (2013) (seriál)

Povedený špionážní drama převedený do filmu těsně před 2 .sv. válkou. Intriky, podrazy, lež, lásky, špionský techtemechtle - tohle můžu. SIce Tinker Tailor Soldier S. to zdaleka nemá, ale vyobrazení Polska, Francie a snad nejvíc se mi líbilo chvilkové Československo. Jen začátek je docela pomalý, kde koho by to asi odradilo, ale později - hlavně druhý díl je našláplej. 8/10