Láska nebeská (2003)

Já na romantiku moc nejsem.Ale tady ten film se mi moc líbil.Hodně propracované,navíc skvěle obsazené,jedním slovem kouzelné,pokaždé když se na to dívám vždy mě to něčím překvapí.Tak by měli vypadat romantické komedie.

Statečné srdce (1995)

Jeste ted mi beha mraz po zadech kdyz se na to koukam.Podle me Gibsonova zivotni role.

Město bohů (2002)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.Trocha akce,trocha humoru,velmi dramatické a napínavé.Nemůžete předvídat co se stane.Takhle by měl vypadat film.Páni režiséři si dali prostě záležet.

Ten Největší (2007)

Tak tenhle film byl pro mě obrovským zklamáním.Rob Schneidera mám hodně rád,ale tohle se mu nepovedlo.Po přečtení obsahu filmu na zadní straně DVD jsem čekal skvělou komedii jako například Deuce Bigalowa,ale po slibném začátku filmu se to zmastilo že snad hůř to ani nešlo.Dobrý nápad ale špatné provedení.Snad kdyby spolupracoval se Sandlerem tak by to bylo lepší....

Rocky (1976)

Kdo by neznal tento film.Navic smekam poklonu Slyovi za skvele ztvarneni Rockyho....jako jednoducheho a hodneho chlapa s tvrdym korinkem.I Carl Weathers byl skvely.Dale Musim zminit ze Hudba dela hodne u tohoto filmu.