Babička (1970)

Lynch je pošuk.Jako by se mu zdál sen a on ho druhý den natočil.Vůbec ho nechápu.V téhle době asi nechodil moc do společnosti a jde vidět že to byl samotář,mnohem lepší je Burton ten to totiž točí pro lidi a ne pro svou útěchu,fantazii...hvězdu dávám za hudbu a zvuky.

Abeceda (1969) (studentský film)

Tak já nevím,prostě nechápu Lynchovky.Že by ukazoval že z abecedy jde strach????Ale o hvězdu lepší než 6 zvracejících mužů.

Six Figures Getting Sick (1966) (studentský film)

Člověk neví jestli u těchto snímků má dát plný počet hodnocení nebo nic.Lynch je podivín to je jasné a zde to jen dokazuje,ale tohle dílo je spíš na rozbolení hlavy než na pěknou "koukačku".Stereotyp nemám rád.

Doodlebug (1997)

Dost dobrý.Já koukal jak blázen a pak taková bomba.Slušnej začátek Nolane.

Velké holení (1967) (studentský film)

Člověk furt čeká co se stane a pak toto.No na tu dobu určitě neobvyklé.Ale spíš mě to pobavilo...

Na špičce celerové příšery (1979)

Souhlasím s tronem.Mimo ďábelského smíchu - čaj:).....na konci jsem se i trochu pousmál,ale jinak musel jsem se na tohle podívat 4 krát než jsem pochopil o co tam běží.Jj ,začátky jsou těžký Time.

Frankenweenie (1984)

Tak na Tima Burtona tenhle příběh mi nesedí.Jako by mu do toho někdo kecal,ať už to byla na Burtona málo temná atmosféra či šťastný konec.Prostě slabej odvar.A ten vypůjčený příběh od Frankensteina to už bylo taky moc.Snad remake který se chystá bude lepší.

Vincent (1982)

Myslím že hlavní hrdina není jen tak náhodou podobný Burtonovi.Je to velmi dobré,skvělá hudba a k tomu Vincent Priceův děsivý hlas dodává filmu fantastickou atmosféru.Tim ukazuje světu kolik temna se v něm skrývá.

Herkules (1997)

Velmi Americké!Lepší přirovnání pro tenhle příběh ani neexistuje.Proto takové hodnocení,kdyby to nebylo az tak americké klidně si myslím že to mohlo mít i pokračování jelikož by to soupeřilo s Lvím králem o post nej pohádky takhle zpracované.

Červený pás (2008)

Celkově tenhle film byl pro mě obrovská nuda.Chybělo mi lepší obsazení,hudba,bojová umění a hlavně Rychlejší Spád.Prostě mě to nebavilo.