Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Tohle je moje nejoblíbenější hra mého mládí,dohrál jsem ji minimálně 3krát a s filmem to kromě postav nemá vůbec nic společnýho.Tudíž pro mě je tento film zklamáním.

Michael Jackson: Thriller (1983) (hudební videoklip)

Jako velký fanoušek MJ a jeho tanečních kreací dávám nejvyšší hodnocení.Super hudba a taneční fígle.Michael nasadil laťku svého hlasu tak vysoko že nikdo jiný by to snad nedokázal,dokonalé vcítění do hudby,souhra pohybu s hudbou.Už ten nápad:Tančící zombie!Michael dokazuje světu že je Génius.

Michael Jackson: Bad (1987) (hudební videoklip)

Michael je bad.Tímto snímkem chtěl dát najevo,že neumí být jen ten co všechno a všechny miluje,jak on s oblibou říkával,ale umí být i zlý.Skvělé taneční kreace i hudba k tomu Jackson!!!!úžasné!!!

Moonwalker (1988)

Dávám 3* a to jen kvůli Michaelovým videoklipům,které jsou bezkonkurenční.

Michael Jackson: Black or White (1991) (hudební videoklip)

Michael ukazuje že mu patří svět...že ho znají všude.Klidně bych si typ že je jeden z nejvíce známých lidí na světě.Jedinečný videoklip jako každý od Michaela.A ten závěr to je perfektní,nejlepší tanec co sem kdy viděl.I love you Michael.

Ghosts (1996)

O něco slabší než Thriller ale i tak bezkonkurenční.Navíc velmi zábavné a děsivé.Opět skvělé a jedinečné nápady: duchové kteří tančí,tančící kostra,kdo koho vystraší ten zůstává prostě skvěle provedené...to může napadnout jen Michaela.

Apocalypto (2006)

Mel Gibson u mě zase zabodoval mám pro jeho filmy slabost nejspíš.Film je okouzlující,je pravda že některé scény jsou docela hodně přehnané,ale vždy to přebíjí jiné,ať už třeba herci bo v tomto filmu nečekaný konec.No takové já můžu.

Hříšný tanec (1987)

Tento film je z filmoveho hlediska uplne obycejny ale z komercniho hlediska je zlatem.Me se tento film libil z obou hledisek.Melo to sve kouzlo a skvelou hudbu.Co se mi nelibilo na tomhletom filmu byla hlavni hrdinka Baby,pripadala mi nesympaticka a nehezka s odstupem casu jsem si na ni zvykl a ted uz mi tak hrozna nepripada.Zivotni role Patricka Schwayzeho.R.I.P. Pate.

Desperado (1995)

Robertu Rodriguezovi se podarilo zachytit atmosferu Divokeho a horkeho Mexika tak jak si to asi ja nejak predstavuju a k tomu propechovane drsnou akci a hodne povedenou hudbou od Los Lobos a k tomu zabavne akcni a charizmaticky Antonio a ladne krivky Salmy Hayek,uuuuh yeah Senorita jak ma byt.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Ze začátku perfektní rozjezd,říkal jsem si že to bude zas parádní Sandlerovka,a dobrej nápad to byl.Ale s přibývajícím časem jsem usoudil že ty 2 hvězdy budou tak akorát.A to vše kvůli amatérsky zvládnutému konci filmu.Prostě mohlo to být lepší.