Casper a Wendy (1998) (TV film) odpad!

Tak jo je to pohádka a asi bych to měl brát v úvahu a dát aspoň hvězdu,ale kdyby ta animace byla o kapánek lepší a všechny ty události se tam neděly tak rychle.Dávám 10%.A to je spíš odpad nez 1 hvězda.Bohužel.

Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické (2008) odpad!

Jednou jsem se nudil a tak jsem si pustil s přítelkyní tenhle erotický film.Výsledně nás film nepotěšil ani neutěšil:)I v pornofilmu jsou delší dialogy.Připadlo mi jako by celý film bylo 5 scén,každá scéna zbytečně protáhnutá:(NUDA!

2001 maniaků (2005)

Nestává se mi moc často že mě horory s komediálními prvky pobaví a zároveň postraší.Ale tenhle remake režiséra Tima Sulliva mě příjemně pobavilo a taky mě párkrát při některých scénách pomrazilo po zádech.Po shlédnutí tohoto filmu jsem si dal 2 úkoly:Podívat se na Originál od H.G.Lewisova(2000 maniaků) a skouknout jiné filmy od Tima Sulliva,jelikož tohle dílo mě jak už jsem řekl pobavilo.Komu se líbil Hostel ten bude spokojen.

Lví král (1994)

Sladký animák.Nejvíc mě dostávalo nakreslené prostředí ve kterém se hrdinové příběhu pohybovali.Kdo by neznal ten slavný strom ve stínu vycházejícího slunce a proslulou skálu, kde opičák ukazuje lvíče celé džungli:)Slabší konec (scénaristu už to nebavilo nejspíš:))ale jinak všechno povedený.

Mrazivé peklo (2008) (TV film)

Všechno špatně:kamera - amatérská,herci - amatéři,efekty - mé Babičce by se nelíbili.Přesto dávám jedno plus ani přesně nevím za co,ale dokázal jsem se na to dodívat ani jsem se nemusel přemlouvat.

Vinnetou (1963)

Oblíbená pohádka se slabší dějovou linií a pomalým sledem událostí,ale to se u pohádek odpouští.Přesto pěkné 3hvězdy....(1. za prostředí,2. za obsazení,3.za hudbu)

Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie (2009)

Tenhle film nenadchne fanoušky akčních filmů,chybí mu lepší příběh a představoval jsem si více akce na 21.století.Na tenhle film do týdne zapomenu a ani nebudu vědět jestli jsem ho někdy viděl.

Velký šéf (1969)

Bourvil a Belmondo dle mého lepší a zábavnější duo než Bourvil a Funés ve Velkém Flámu.Netypicky zábavné přesto velmi zábavné

Milionář z chatrče (2008)

Velmi zajímavý a netradiční film,proto se také líbí.Čekal jsem že to bude dobré ale bylo to ještě lepší.Chvílemi dlouhé dialogy ale fantasticky zvládnutá kamera tomu dává šmrnc.Herecké výkony velmi dobré,hudba skvělá.Film za milion:)

Tygří spáry (1992)

Když jsem byl malý tak sem tyhle filmy miloval a dokázal se na ně dívat třeba i celé dny.Dnes s odstupem času jsem po shlédnutí snímku asi jako většina uživatelů kroutil hlavou.Ale dívat se na to dá:)Bolo Yeung je správnej záporák....