Noční můra (2015) odpad!

Hrozná nuda, tak jsem si to na počítači přesunul na různé pasáže a zjistil jsem, že jako 20 minutový kraťas by to mohlo být zajímavý. Jako celovečerní film to je katastrofa. Fakt divný psycho s otřesnou hudbou...to se nedá vydržet podle mě...

Kdo přežije - Game Changers (2017) (série)

Nebylo to nejhorší, ale ani to nebylo nejlepší. Prostě takový průměr, bohužel sympatické postavy se brzo pakovaly a tak už pak nebylo moc na co koukat.Vítěz zasloužený, produkce zaslouží opět nakopat do zádele.

Kdo přežije - Heroes vs. Healers vs. Hustlers (2017) (série)

Děsná manipulace ze strany produkce, až to do očí bilo. Spolu ještě s pár dalšíma sezónama (One World) nejtrapnější sezóna vůbec. Přemýšlím, jestli vůbec ty 2 hvězdy ponechat, ikdyž pár zajímavých postav tam bylo no.

Kdo přežije - Ghost Island (2018) (série)

Řeknu to asi takhle. Začalo to dost průměrně, někteří hráči však zaujali, o to horší byl scénář plný zbytečných umělých zvratů, výhod a dědičných kravin. Prostě byl z toho jeden velký galimatyáš. Nicméně pak přišly poslední díly a finálový díl, který byl naprosto fantastický a hodně zvedl celkový dojem. Pak ale přišlo reunion, které bylo tak hloupé, zesměšňující a nevkusné vůči účastníkům, že by to snad už měl Probstovi někdo říct !!!

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Pro mě zklamání. První díl byl boží, druhý ještě ušel a třetí už vše zabíjí. Doufejme, že tím celá série končí, protože si nedovedu představit, že by se to nějak oživilo. 40%

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Velmi příjemné překvapení a skutečně komedie, která funguje na mnoha úrovních. Především Jack Black a sexy Karen Gillanová tomu dávají ten správný šmrnc. I když je příběh trochu předvídatelný, tak jsem se dobře zabavil. 80%

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Mohlo to být mnohem lepší, ale vzhledem k přiměřené stopáži, to nedopadlo zas tak zle. Prostě takový průměr a taková normální jednohubka na deštivé odpoledne. Ehm: kéž by někdy propršelo celé odpoledne. Už si to ani nepamatuju. :( 50%

Alibi na klíč (2017)

Tady se ukazuje, že ani známé tváře francouzských komedií, neudělají automaticky dobrý film, pokud je příběh tak ohraný a scénář tak trapně napsaný. Je to škoda, protože to šlo udělat mnohem lépe. I tak, že bych opomenul ten ohraný námět. 1 hvězda je za pár momentů, kdy scénárista překvapil a nasadil tam překvapivou scénu, ale v porovnání s filmy jako je Léto all exclusive nebo Co jsme komu udělali to výrazně zaostává. 30%

Blok 99 (2017)

Asi nejlepší role Vince Vaughna, to co tam předváděl nemá široko daleko obdoby - PAN HEREC. Škoda, že režisér přišel s takovým trochu nejistým příběhem, který logicky padá na jednu nohu. Jednu hvězdu ztrhávám taky za viditelně špatně udělané masky. Každopádně lámaní kostí bylo krutě věrohodný. Celkově mírný nadprůměr, chtělo to lepší scénář a kratší stopáž. 65%

Auta 3 (2017)

Velmi příjemné překvapení po slabé dvojce. Člověk by čekal, že celý příběh půjde do kopru, ale podařilo se navrátit ke kořenům z 1. dílu a proto se tato trilogie myslím v konkurenci nikdy neztratí. 80%