V/H/S/2 (2013)

Tak zase musím hodnotit každou epizodu jednotlivě, protože je mezi nimi velký rozdíl. Rozjezd je celkem slušný, první příběh nás zavede doslova do oka jednoho bohatýho týpka, který si zadělá na solidní problém s nepřizpůsobivými duchy :-D - jasných 70%. Druhý příběh o zombíkách je celkem trapný a nechutný. Když dám 25% za dobré masky, tak je to ještě dost. Třetí příběh nebudu nijak blíže specifikovat, ale je fakt brutální. Klidně bych si ho dovedl představit jako samotný film, snad jen kdyby tam nebyla ta příšera. Ale jinak ten se povedl. 85% Čvrtý příběh je s malýma fakanama, které unesou mimozemšťani. No tam to mohlo být mnohem lepší. 40%. Zbytek už je jen takový dovětek. No celkově je to takový obyčejný průměr mezi horory. Škoda jak píše verbal, že tvůrci prostě musí s tou kamerou tak brutálně třást a furt musí šumět. Je to dost nepříjemný a hororové atmosféře to spíš ubírá...

Megamysl (2010)

Přesně ten tip filmu, který neurazí ani nenadchne. Dětem asi nic vadit nebude, ale já už jsem divák poněkud náročnější, takže mé hodnocení 60%.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Pro mě teda zklamání jako čert! Trailer už mám nakoukaný asi půl roku a strašně moc jsem doufal v perfektní apokalyptickou jízdu po Los Angeles s hromadou známých ksichtů a hromadou parádních hlášek. Bohužel hlášek tolik vtipných nebylo, Hermionu mi celkem rychle odstřihli z děje a z Los Angeles jsem taky nic neviděl, takže jsem musel koukat na ty exoty, jak si jen nadávají a blejou po sobě. Mrzí mě, že Seth takto krutě promarnil vcelku vtipný filmový nápad. Škoda, škoda... 40%

Já, padouch 2 (2013)

Stejně zábavné a milé jako jednička. Nevidím důvod, proč hejbat s hodnocením. Jasných 80%

Já, padouch (2010)

Supr animák s hodně vtipnými tic-tac postavičkami :-D Na maximum to není, ale při mém marodění s antibiotiky mi to zvedlo náladu. 80%

Teď a tady (2012)

Hezký dojemný romantický film, jehož nevýhodou je to, že má obrovskou konkurenci v mnoha jiných filmech (Walk to remeber, 50/50, Poslední týden atd.). Přesto, že má tolik konkurentů, podle mě patří k tomu nejlepšímu. Dakota je excelentní, ten její přítel na můj vkus moc slizkej, ale příběh je pěkný. Hodnotím 80%

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Na můj vkus příliš málo děje a příliš mnoho chaotické a nepřehledné akce. Jinak ale standardní letní blockbuster, který by asi v kině vynikl celkem slušně. Osobně mám ale radši Emmerichovu Godzillu. 60%

Rango (2011)

Kromě toho závěrečnýho zvratu, mě to zas tak nenadchlo. Croodsovi a Raubíř Ralf, které jsem viděl nedávno se mi líbily víc. Na druhou stranu k zahození animák to taky není. Rozhodně neurazí, ale nadšený nejsem. Pro mě je to takový mírný nadprůměr. 65%

The Battery (2012)

Od momentu, kdy tam přijede ta ženská se celý film propadal až na nejnudnější a nejzoufalejší dno filmové tvorby. Přitom zrovna v tom bodě mohl do té doby nevýrazný příběh nabrat na obrátkách a přinést skvělý finiš. Bohužel se tak nestalo a tenhle lehce komediální horor je jen zabitých 100 minut života! Nekoukejte na to! 10%

Raubíř Ralf (2012)

Úplná bomba. Jen bacha ať vás při sledování nerozbolí zuby :-D 90%