Muži v naději (2011)

Naprosto skvělá komedie, která ve světě filmů dlouho chyběla. Smál jsem se skoro od začátku do konce a opravdu všem doporučuji. Podívám se na ní určitě mnohokrát!=))

4teens (2011) (seriál)

Skvělý český seriál. Opravdu jsem si ho oblíbil a doufám, že budou další série. Nic mi v něm nechybí a krásně se při něm pobavím a odpočinu. Tohle se opravdu povedlo, jen tak dál. =))

Domácnost naruby (2008)

Nutno říci, že by ta komedie mohla být daleko lepší. Dávám hvězdy za nápad, zpracování je přeci jenom horší. Nechybí úsměvné momenty, ale u komedie si představuji více vtipných okamžiků, kde se doopravdy nenuceně zasměji. Ale jako film na pohodový klidný večer se hodí. Takže 2-3 *, sami posuďte.

Kuky se vrací (2010) odpad!

Jste se všichni zbláznili? Hodnotíte objektivně? Vždyť je to úplná ptákovina, která děsně nudí! Ani se nedivím, že ty dnešní děti jsou hloupější a hloupější, protože tohle jim cpát, tak jsem taky tak tupej! Tohle je snad první film, co je dobře hodnocen a mně se absolutně nelíbil, ale nemohu si pomoci!

Jak vycvičit draka (2010)

Skvělý film. Animáky prostě miluju! Dokážu se u nich odreagovat a skvěle pobavit. Parádní příběh. Hrdina si dokáže získat důvěru a lásku svého otce, který ho svým způsobem odsuzoval. Ačkoliv je příběh trochu klišé, jelikož je dost používaný (hrdina dokáže něco, co nikdo jiný a vše dopadne dobře), vůbec mi to nevadí. =)) Vám snad jo? ;) Určitě doporučuji. =))

Královská hra (2007) odpad!

Tenhle film mě ničím nezaujal. Pořádně jsem se u něj nudil a čekal, že přijde něco zajímavého, něco, co můj názor zlepší. Přijde mi to bez děje, nějaký zápletky, nějakého momentu překvapení.Takže pro mě odpad a nedoporučuji!

Muž v pokušení (2009)

Ukázka toho, jak se jednomu člověka může zhroutit svět a nakonec zůstane úplně sám. Vlastními chybami a nástrahami života.Může mít cokoliv, ale pokud si toho nebude vážit, ztratí to.

Černá labuť (2010)

Tohle nejde komentovat,hvězdičky hovoří za vše. Jedině mohu doporučit ke shlédnutí, stojí to za to a nebudete litovat. =))

Paranormal Activity 2 (2010)

Skvělý lekačky, ale ten závěr? WTF?Zklamání, očekávání bylo vyšší. Ale i tak to nebyly vyhozené peníze. Jednička sice byla vetší psychárna, větší propracovanost, ale ani dvojka není tak špatná. Nudu určitě zažene.

Saw 3D (2010)

Právě jsem dorazil z kina s naprosto úžasnými pocity. Vždycky mě dokáže série SAW překvapit a tenhle díl není výjimkou, spíše naopak! Pro mě nejlepší díl celé série. Již od začátku jsem čekal velkou podívanou. Už začátek ukázal, co tento díl skrývá. Jestli tahle série tímhle končí, tak končí tím nejlepším. Jestli teprve pokračuje, jedině dobře.Těším se na další takový zážitek!