Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Vcelku originální název, to se musí nechat. Nicméně film kapánek originality postrádal. Chyběl tomu jakýsi šmrc. Ale na druhou stranu, SImon Pegg mě zatím nikdy nezklamal a i v tomto snímku byl bez chyby. Naopak od Megan Fox, která mě herecky trošku zarmoutila ( a to jí mám jako hérečku i ráda:-)). No, bylo to zkrátka "dobrý".

Hvězdný prach (2007)

I přesto, že mnou byl shlédnutý čtyři dny po Vánocích, brala jsem ho jako milý pozdní dáreček pod stromečkem, překvapující a skutečně potěšil. 5*

S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Emanuel má velmi šikovné ruce a jeho čeština zdá se být lepší a lepší..Nicméně nejsem moc velkým zastánce kuchařských show, proto dvě hvězdy.

Přílivová vlna (1997) (TV film) odpad!

Co prosím? To mělo být drama?....Tolik sem se nenasmála ani u některé komedie...:-)

Smlouva s ďáblem (2000)

Nenáročný a roztomilý příběh o jednom neoblíbeném prosťáčkovi, který se poučil ze svých činů a stal se z něho chlap:-D....Příhodné na nedělní večery. 3*:-)

Lidé pod schody (1991)

Poklidná večerní podívaná, nikoho neurazí ani nenadchne. Jen když jsem viděla tu hromadu peněz ve sklepení, bylo mi hned jasné, že na konci budou dolary pršet z nebe...3*:-)

Pravdivá romance (1993)

Jak krásně to začalo, tak to i skončilo. Přes všechnu tu krev, násilnosti a výtržnosti to bylo skoro jako v pohádce;-)

Zákon přitažlivosti (2004)

84 minut naprosto o ničem.. Ztracený čas. Žádný nápad, žádná pointa, zkrtáka nic. Hlavní představitelka byla pro mě nesnesitelně nesympatická. Jednu hvězdu dávám za snahu režisérům a za roli Frances Fisher. A doufám, že už se s tímto filmem nikdy nesetkám:-)

Zbouchnutá (2007)

Tak to rozhodně nepatří mezi ty americké rádoby vtipné paskvily. Opravdu vás tento snímek často upřímně pobaví...Jako vystřiženo ze života. Málokterá komedie s tak kouzelným koncem dokáže tolik dojmout. Až teda na pár porodních sekund, které mohl režisér klidně vynechat:-D

Noc na Zemi (1991)

Vůbec jsem netušila do čeho jdu a ještě před koncem prvního příběhu jsem si myslela, že mladá řidička taxíku se stane filmovou hvězdou a ve svém volném čase bude opravovat auta;-) První příběh skončil a já jsem se se svou vidinou ve šťastný konec rozesmutněla..Nicméně započal další příběh, u kterého jsem se nemohla přestat smát:-D ještě teď, když si vzpomenu na Helmuta:-D:-D V tu chvíli se Noc na zemi dobývala do moji TOP, ale další příběhy byly spíše už zklamaním...Čili 4*, velmi zaslouženě.