Jmenuji se Bruce (2007)

Guand-you, Guand-me, Guand-Di...Zezačátku jsem čekala příjemnou komedii...Jak naivní. Maximálně ta píseň byla zpestřením. Nicméne zbytek byla...zhovadilost:-)

Pařba ve Vegas (2009)

Klasická americká komedie s ničím vyjímečným. Alkohol, drogy, sex a následné zvracení a vybavování vzpomínek...Kde sem to jenom viděla...

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Skutečně originální seriál. ČT1 si díky němu u mě hodně polepšila...Jen kdyby se hlavní představitelka netvářila pořád tak znuděně a otráveně.

Junior (1994) odpad!

Tahle věc se neměla dostat do vysílání! Ještě budou chtít malý kluci otěhotnět. A co se týče Arnýho, tak ten ať se drží u svých Terminátorů a nedělá ze sebe šaška.

Dexter (2006) (seriál)

Kam se hrabe Michael Scofield nebo Hrdinové, kteří (teda alespoň mě) omrzí po jedné či druhé sérii. Ale takový Dexter Morgan?....To je unikát! Ten nezestereotypní, originál každým coulem! Tolik charisma a šarmu....Zkrátka strhující záležitost:-)

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Ach, trhá mi to srdce. V těchto dílech naprosto zaniklo pravé kouzlo Red Dwarfa. Ukradli mu jeho eleganci, vycucali z něj jeho šarm. Ztratil svoji grácii, svůj elán a balanc ;-). Ale i přesto musím dát 4*. Byl by to hřích dát mít.

Všechnopárty (2005) (pořad)

Zdá se mi, že se Karel Šíp snaží imitovat daleko lepší pořady a výkony moderátorů, jako například Jana Krause. Nejhorší je, že se mu to vůbec nedaří. Občas má ve svě talk-show vcelku zajímavé hosty, ale jeho pojetí dialogů je někdy až směšné. Vždycky mě nejvíc pobavili s Jiřinou Bohdalovou, to byla správná dvojka, ale ve Všechnoparty na mě působí trapně.

Legendy z Dogtownu (2005)

Sportovní snímek, kde sk8ování je bráno jako životní styl a ne jako módní výstřelek. Pro mě opravdu obrovské překvapení. Určitě patří do mé TOP. A vše je podtrhnuto skvělou hudbou. Přiděluji 5*, bez váhání.

Ducháček to zařídí (1938)

Pro mě jedna z nejlepších komedií s Burianem! Vtipy a hlášky, které se člověku chtě nechtě vryjí do paměti! Nezapomenutelný zažitek, i po několikráté

Lelíček ve službách Sherlocka Holmese (1932)

Tak tenhle kousek je taky vohromnej! Jedna podoba jako bázlivý a rozmazlený pán král a druhá podoba jako králova imitace Lelíček, který si s nadhledem poradí opravdu se vším. Je vidět, že Burian dokáže sehrát všechno. ..Ale naprosto mě dostala krátká lekce, jak se rychle a svépomocí naučit francouzsky a anglicky..: "itensju very plís, támhle sebou někdo říz"..:-D