Melodie mého srdce (2007)

I když je tento film "jen" pohádka, tak se mi moc líbil. Hrozně jsem fandila malému Evanovi, aby našel mámu a tátu. A hrozně jsem se bála Wizarda (v podání Robina Williamse), že mu to hledání znepříjemní. Úplně mě ohromil výkon Freddieho Highmora. Tenhle kluk hraje tak přirozeně, že jsem mu vše uvěřila. Věřila jsem mu i ten mimořádný sluch a cit pro hudbu. A také se krásně směje. Ve filmu je také nádherná hudba. Dávám lepší čtyři hvězdy.

Krysy (2003)

Dávám jednu hvězdičku za tu zmutovanou krysu, která vypadala jako divoké prase :-D

Ve službách FBI (2009) (seriál)

Po shlédnutí pilotu dávám 4 hvězdy. ;-) Líbí se mi Matt Bomer jako Neal Caffrey. :-) A příběh se mi zatím zdá být zajímavý. Uvidím, jaké budou další díly. // Po shlédnutí dalších dílů jsem ubrala jednu hvězdu. Začátek dobrý, teď už mi to přijde takové nějaké překombinované...

Zombieland (2009)

Film mě chvílema bavil, chvílema nudil. Některé pasáže se mi líbily, některé stály za prdlačku. Stejně jako výkony Jesse a Woodyho. Někde jsem je "žrala" a nemohla se odtrhnout od obrazovky a v některých momentech jsem si říkala: "Jen ať už je ty potvory sežerou." Film v podstatě o ničem. Kečupu v něm bylo od začátku mraky... Tři hvězdy jsou pro mě maximum :-(

Proroctví (2009)

Rozmýšlela jsem se, zda dát tři nebo čtyři hvězdičky... nakonec jsem dala čtyři, ale je to něco mezi třema a čtyřma. K filmu... Zaujal mě příběh. Děti nakreslí obrázky v roce 1959, pak se vše uloží do časové kapsle a po padesáti letech se kapsle otevře a obrázky dostanou dnešní děti. Jenže... jeden obrázek není obrázkem, ale jsou na něm čísla. Nicolas Cage postupně zjistí, že řada čísel není až tak náhodná, jak by se původně zdálo... atd. Tohle mě fakt zaujalo. Letecká katastrofa byla udělaná fakt výborně. I vykolejení metra bylo bezva. Dokonce se mi i líbila ta myšlenka, že se najde někdo, kdo je něco jako prorok a dokáže předpovědět, co se stane. Ale "ufoni", kteří našeptávají hrstce lidí... to byla trochu silná káva. Dobře, mělo to ve filmu svou podstatu, ale... A závěr filmu? Ten chlapec, co hrál syna NC mi přišel vážně smutný, že má opustit otce, ale NC? Jeho mimika v obličeji mi přišla spíš k smíchu, než k pláči. Takže... závěr byl prapodivný, ale dal se přežít. NC se mi ve filmu docela líbil (nevím proč, ale nějak mi u něj vadí ty oholené kotlety, ble), příběh se mi, až na některé detaily, také líbil... Filmu dávám horší 4 hvězdy.

Úkladná vražda (2006)

Líbila se mi tu Nikky Reed. Pěkně se všema vydrbala :-D A myslím, že jí tahle role sedla :-D

2012 (2009)

Na tomhle filmu mě bavily efekty, ty se povedly ;-) Hlavní hrdina John Cusack měl neskutečný štěstí... kolikrát jsem ho viděla v pánu a on z toho vždycky vybruslil :-) Když pominu nesmysly typu... zvedne se silnice a auto vletí do mrakodrapu, kterým proletí a nikomu uvnitř vozidla se nic nestane... letadlo se vyhne ohnivým letícím "koulím"... atd. Prostě štěstí jak blázen :-D Co se mi ale fakt nelíbilo, byla myšlenka na záchranu papalášů a těch, co si přežití zaplatili... obyčejný člověk měl téměř nulovou šanci nastoupit do archy :-( Naštěstí se na arše našlo pár lidí, kteří nesouhlasili s touhle pitomou strategií, takže se ve finále přece jen pár těch obyč lidí zachránilo... 4 hvězdy si myslím tenhle film zaslouží ;-)

A zase jedna Popelka (2008)

Dávám tři hvězdičky, protože jsem se docela bavila. Ano, tohle téma už tu bylo stopadesátpětkrát, ale mě prostě baví tyhle romantické komedie ze středních :-) A Selena Gomez mi přijde jako panenka :-)

Ženy v pokušení (2010)

Inteligentní humor a ten mám fakt ráda. Jak nemusím český filmy, tak tenhle film se mi moc líbil. Připomínal mi něčím Román pro ženy, u kterého jsem se také smála po většinu filmu. Překvapila mě Eliška Balzerová, kterou si pamatuji z Nemocnice na kraji města, jako doktorku, která se pomalu ani nezasmála. Ohromně mě pobavila v tomhle filmu. Co slovo, to perla. Výborný výkon. Tahle role jí padla jako ulitá. I Lenka Vlasáková a Vojta Dyk byli super. Odcházela jsem z kina naprosto spokojená, vysmátá, obohacená o pár fajn vtipných hlášek :-D

Nikdy to nevzdávej (2008)

Možná to vypadá jako blbej film, kde jde jen o to, vymlátit z někoho duši a něco si dokázat. Snad to tak i ze začátku vypadalo, ale cílem tohodle filmu je: Chci bojovat, abych už příště nemusel. A to se mi líbí. Kluk, který prohraje zápas, začne se učit bojovat jen kvůli pomstě a postupně přijde na to, že o tom to není. Bojovat pro pomstu je kravina. Protože u toho člověk nepřemýšlí a jde si jen za tím, aby vyhrál. Ano, náš hrdina chce taky vyhrát, ale rozdíl je v tom, že on chce protivníkovi dokázat, že až ho porazí, bude to jednou pro vždy... Líbil se mi výběr herců, líbil se mi film. Slabší 4 hvězdy.