Zloději paměti (2004)

Když jsem film viděla poprvé, dala jsem mu 3 hvězdy, teď jsem ho dokoukala v telce a přidávám jednu hvězdu:-) Protože se mi líbil:-) Otázka, zda by dokázala matka zapomenout na svoje dítě, kterému dala život...zajímavá:-) A závěr? Na rozdíl od ostatních tady mi vůbec nevadil :-) Tak nějak jsem si i přála, když tak moc Telly touží zjistit co se stalo se synem a poté ho i najít, aby ho nakonec našla:-) Já jsem spokojená :-)

V Bruggách (2008)

3 hvězdy jen za Farrella... Jinak by to bylo míň, protože gangsterský střílečky tohohle typu mě teda vůbec neberou. Většinou to nemá pořádnej děj. Tady Farrell zabil dítě. Odjel s kámošem Gleesonem, kámoš ho má zabít, nezabije. Tak přijede Fiennes, aby odstranil jednoho a pak druhýho... Mělo to být nějak zvlášť zajímavý? Nebylo. :-(

Úsvit mrtvých (2004)

Tenhle film je fakt síla:-) Krve a mrtvol, že není kam plivnout:-) V podstatě jednoduchej příběh se vším, co má film o a se zombíkama mít. Chvílema bych film označila za krvelačnou komedii:-) Zábavné...

Clona (2008)

No...celkem průměrnej thriller. A ještě předvídatelnej od začátku až do konce. Koukat se na to dalo, ale myslím, že jednou stačilo...

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Docela mi splývá děj jedničky a dvojky...kdybych teď měla vystřihnout, co bylo v jedničce a co ve dvojce, tak nějak nevím, co kde bylo...ale stejně jako mě bavila jednička, tak mě bavila i dvojka...jen ten unylej Cage - nepatří mezi mé nejoblíbenější herce (tím neříkám, že neumí hrát), ale jinde mi nevadí jako tady...chvíli působí hrozně chytře a chvílema působí jako trouba. Pořád má ale dost podobnej výraz ve tváři. Když opominu únos prezidenta (způsob mi přišel lehce komickej) a některý další věci, tak mě film bavil. Justin Bartha je výbornej a komickej. Pro mě jedna z nejlepších postav Lovců pokladů:-) Abych to shrnula, film je zábavnej, nechyběla tam akce a dobrodružství. 4 hvězdy

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Spojení Edward Norton a Liv Tyler mě potěšilo...někdo tu psal, že mezi nima necejtil vůbec žádnou chemii, přiznám se, že já jsem ji tam cejtila:-) Film jsem si pustila s tím, že se chci pobavit a pobavil mě:-) Netvrdím, že je to nějaký veledílo, ale u mě film splnil očekávání. Dávám 4 hvězdy:-)

Sám v temnotě (2005)

Já vám nevím, jsem hrozně rozpačitá z toho hodnocení tady. Asi budu jediná nebo jedna z mála, ale mně se ten film celkem líbil. Christianovi to tam slušelo, Tara taky nevypadala nejhůř, označení horor/thriller je trochu komické, ale ok, takový lehký horor to možná byl. No, sama nevím, do které kategorie film přesně zařadit. Každopádně nuda to pro mě nebyla, odpad už vůbec ne. Já se bavila.

Noc v muzeu (2006)

Já se fakt bavila. Ze začátku nic moc, ale pak se to rozjelo. A stálo to za to. :-))) Ben Stiller nezklamal a hodně mě pobavil Owen Wilson. :-))) Vůbec ta scéna, kdy posílají vláček na svázaného Stillera neměla chybu. :-))) Ti malincí panáčci byli nejlepší. :-))) Scéna v autíčku taky super. Prostě zábava po trochu nudnějším začátku maximální. :-)))

Hříšný tanec (1987)

Je hodně filmů, které jsem viděla několikrát, ale Hříšný tanec vede. Měla jsem jedno období, jako mladá žába, kdy jsem ho sledovala pořád dokola, takže bych si troufla tvrdit, že ho znám téměř zpaměti. :-))) Když jsem tenkrát viděla film poprvé v kině, zamilovala jsem se do něj. A věděla jsem, že jakmile bude možnost, tak ho musím mít na kazetě. A s odstupem času, kdy už mi není náct, se nic nezměnilo. Kdykoliv se na tenhle film ráda podívám znovu. Prostě pro mě neztratil to kouzlo. A pořád mám zaslzené oči při závěrečné zvedačce. :-) I když nebyla Jennifer nějaká super kočka, tak jí to tam prostě slušelo. Na tenhle film mi nesahejte, nebo budu zlá. ;-) To je moje srdeční záležitost. :-)

Hříšný tanec 2 (2004)

Myslím, že se to mělo jmenovat jinak, ne Hříšný tanec, protože pak se nabízí srovnání s původním Hříšným tancem a to se fakt nedá srovnat. Ne že by to byl až tak špatný film, ale prostě to nemá ani zdaleka kouzlo originálu. Hudba solidní, "zápletka" ohraná. Diegovi a Romole to celkem slušelo (i když jsem měla pocit, že je ona proti němu nějaká veliká, celkově, Diego působí jako střízlík). 3 hvězdy.