Láska nebeská (2003)

Trošku s nedůvěrou jsem se dneska podívala na tenhle film. Viděla jsem ho někdy v minulosti a myslím, že mě nijak zvlášť nenadchl. Teď to byla o poznání lepší :-) Všechny postavy jsem si zamilovala. Všechny postavy působily hrozně mile a fajn. Neskutečně mě pobavil Hugh Grant, ať už tancem a zpěvem po baráku, tak tím, jak hledal tu svou vyvolenou a chodil dům od domu :-) Výbornej byl R. Atkinson při balení dárku :-) Jako bych viděla Mr. Beana :-) Líbilo se mi, jak C. Firth říkal přesně to, co si myslela ta slečna, co mu uklízela :-) Prostě jsem se bavila a chvílema jsem byla i dojatá. Všem jsem hrozně fandila, aby jim vyšlo to, co chtějí. 90%

Jarní prázdniny (2009)

Takovou koncentraci divných lidí jsem už dloho nikde neviděla. A příběh? Komedie? Ani náhodou, k smíchu tam byly asi vážně jen ty jejich divný ksichty. Myslím, že se třicátnice umí bavit daleko líp a nemusí přitom vypadat jako krávy. Koukat na tohle byla ztráta času, ale v telce nic jinýho nedávali a na dvd se mi koukat nechtělo. Ach jo.

District 9 (2009)

Mám z tohodle filmu smíšený pocity. Drsný sci-fi, kde je krve jak u řezníka. Toho pana Wikuse jsem od začátku nesnášela. Byl chytrej jak rádio. Než se nakazil mimozemských virem a začal se měnit. Když se začal kámošit s mimozemským stvořením a pomáhal mu dostat se na loď, aby mohl odletět, tak už mi byl i sympatickej :-) Co dodat, nevím, jestli mi úplně vyhovuje tenhle dokumentární styl. Co ale vím jistě je to, že District 9 nebude patřit mezi snímky, které bych si pouštěla opakovaně.

Mimzy (2007)

Ta holčička byla fakt pěkná a roztomilá :-))) Jinak film se mi zdál překombinovaný, spousta nic neříkajících lidí a všechno se točilo okolo králíčka Mimzy, kterého chtěly děti poslat domů, aby zachránil lidstvo v budoucnosti. Co k tomu dodat? Nic. Lepší 2 hvězdy.

Santa má bráchu (2007)

Říkala jsem si, co to zase bude za ptákovinu a kupodivu mě film docela bavil. Ne že bych se válela smíchy pod stolem, nebo v tom hledala nějakou hlubší myšlenku, ale Vince byl chvílema zábavnej. Působil jako rošťák a ve finále zachránil Vánoce. Sice nevím, jak bych se tvářila jako dítě, kdybych dostala obruč, ale tak když její výroba trvale nejméně času :-))) Holčičky dostaly obruče, chlapečci pálku, všichni byli spokojení (někdo více někdo méně), tradice Vánoc zůstala zachována a jede se dál:-)))

Veselé Vánoce, Santa Clausi (2001) (TV film)

Jak mně tady byla Whoopi nesympatická... a tím se mi zkazil celý dojem z filmu. Film nebyl žádný zázrak. Santa po sté a pořád stejně. Ale na nedělní dopoledne, kdy nemá člověk zrovna co na práci, to šlo. Až na tu WG.

Maturitní ples (2008)

Chtěla jsem dát dvě hvězdy, ale dám tři :-) Nenudila jsem se a to je hlavní. Mrtvol tu bylo, že nebylo kam plivnout. Pomatený učitel vraždil všechny, kdo se mu dostali pod ruku, aniž by k tomu měl nějaký sebelepší a sebevětší důvod. Protože jediné o co mu fakt šlo byla dívka (vypadlo mi jméno postavy), kterou hrála Brittany. Tady si asi tvůrci řekli, že nebude na škodu, když bude každý, kdo se podívá na vraha, mrtvý :-))) Docela dobrá hudba, příjemná parta lidí, Kellan Lutz - který byl ve filmu jen do počtu, ale i tak mu to tam moc slušelo...OK, tři hvězdy 50%

Zuby nehty (2007)

Tenhle film jsem se snažila dokoukat „Zuby nehty“. Byla to fuška. Něco tak hloupého jsem už dlouho neviděla. Jednu hvězdu za Dakotu (ani nevím, kdo ji hrál a je mi to jedno). To byl takový Rambo v sukni. Odhodlaná, dokázala si poradit v každé situaci, dokonce byla v jednu chvíli i vtipná. To pomalování ksichtu na závěr a jak se vyrovnala s těma kanibalama… šikovná holka. Madsena ani komentovat nebudu. Ten se tam musel asi vyskytnout nějakým omylem, jinak si to nedokážu vysvětlit. Uff.

27 šatů (2008)

Tak vyloženě nuda to nebyla. Ale nic osnivého také ne. Líbila se mi Katherine. Kupodivu Edward Burns ani James Marsden mě moc neoslovili. Jednoduchý příběh. Nic nového pod sluncem. Horší 3 hvězdy.

Vánoce naruby (2004)

Mám Vánoce ráda. Dárky sice kupuji na poslední chvíli, ale nijak mě to nestresuje :-) A stromek zdobím, někdy i peču :-) Ale aby mi někdo tlačil do hlavy, že to bez Vánoc prostě nejde...protože podivná komunita si zdobí domečky od půdy až po střechu a pokud někdo vybočí z řady, tak je zle...to je na mě moc. O co v tomhle filmu vlastně šlo? Nora a Luther se rozhodnou, že nebudou slavit Vánoce, že je prostě vynechají a pojedou na výlet lodí. Dcera jim totiž vylétla z hnízda a bez ní by nebyly Vánoce jako vždy. Všichni známí, lidé z ulice...jsou z toho v šoku (chvílema ten jejich šok působil, jakoby Nora s Lutherem někoho zabili). Pak se ozve dcera, že přijede i se snoubencem. Nora a Luther začnou společně s celou komunitou dohánět to, na co poslední dny kašlali. Stromek, světýlka, jídlo, párty. Uff. Taky vám to přijde jako hrozně hloupé a nezajímavé téma? Film nezachránila ani J.L.Curtis. A pokud to měla být komedie...ještě teď se za břicho popadám (myšleno ironicky). Jedna hvězda je za Curtis a druhá za to, že jsou za pár dní Vánoce :-)))))))