A zase jedna Popelka (video film)

Another Cinderella Story

• SK název

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

• Malarkey

Tvůrci skřížili klasickou pohádku o Popelce s hopery, co se promenádujou ulicemi a jedou si svoje štýlo. No hrozný.(12.7.2010)

Rozpočet $5miliónovTržby za predaj DVD v USA $5,951,383 //počet predaných kusov 328,661(15.5.2009)

Taneční kreace? Pěkné. Příběh? Popelkovský. Celkový dojem? Dětský film. Lepší než Hannah Montana, horší jak Moderní Popelka. Ale malé holčičky z toho musí být nadšené.(2.11.2010)

• HollyW

Jako by těch předělávek na téma 'Popelka' nebylo už dost. Někdo si očividně myslí, že ne. Jenže, ten někdo, si neuvědomuje, že každou novou předělávkou je to větší stupidita. Postavy na profackování nejsou ani tentokrát výjimkou. Zajímalo by mě, kde byl zlom v tom, že se z negativních (chcete-li zlých) charakterů v pohádkách či filmech, staly stupidní kozy, které by jste nejradši udeřili tupím předmětem do hlavy. Neustálé měnění, modernizování a přizpůsobování, ke kladnému výsledku rozhodně nepřispějí. Chápu, že kdyby se neustále točila např. Popelka podle jedné a té samé staré šablony, začala by to být okoukaná nuda. Ale ruku na srdce, kdo potřebuje neustále čumět na nějaké adaptace něčeho? Není nad originál. Bohužel, hledání dobrého filmu v takových adaptacích, je jako hledat jehlu v kupce sena. Another Cinderella Story je laděno do tanečního a dokonce i pěveckého stylu. Mary alias Popelka tentokrát neztratí střevíček ani mobil, ale ipod. Princ je tentokrát teen pěvecká hvězda, ale jinak to jede skoro ve stejných kolejích jako Moderní popelka. V takových filmech nevidím žádný smysl a když se chci podívat na Popelku, zapnu si animovanou Popelku z roku 1950. Dobře, nebudu jen negativní a hodím sem jedno pozitivum. Nápad s tancem u a za zrcadlem byl vynikající. P.S. Konec byl velice odbytý.(17.3.2013)

Proč ne, pobaví, nenudí, macecha je stejná a přece jen trochu odlišná od ostatních macech... sestřičky jako by vypadly Moderní Popelce ze zadku, ale pohoda. A Princ? Tak koukat se na něj dá a nechutnej a stupidní vám nepříjde, tedy pokud nejste moc přecitlivělí na americký tančící chlapečky. Písničky nebyly zase tak špatný, ale tak mně pop vůbec nevadí... Film na pohodu... Název opravdu vypovídá, o čem to je, a je moc hezký, že si film nehraje na něco, co není. Bez přetvářky - def. tohoto snímku.(7.3.2010)

• freddy

Než cokoliv napíšu, tak bych rád předeslal, že proti teenage filmům nic nemám, naopak jsou mým oblíbeným žánrem a mám je rád. Ale tohle se bohužel nedá označit jinak než jako slátanina, která má z teenagerů a především z pubertálních fanoušků a fanynek Seleny Gomez vytáhnout peníze. Já toho snesu docela dost, poslednímu dílu Muzikálu ze střední jsem dal dokonce pět hvězd, ale tenhle film se sotva dá označit za zdařilý. Nevím, jestli to je způsobeno tím, že mi nesedl do momentálního rozpoložení, nebo jestli je to způsobeno mými očekáváními, ale faktem prostě zůstává, že se mi to nelíbilo. A na rovinu říkám, že nebýt Dominique, což je pěstounka hlavní hrdinky, tak bych šel s hodnocením ještě níže, protože tahle jediná postava tam byla zajímavá a tahle jediná postava mě dokázala rozesmát a pobavit. Co se týče ostatních herců, tak Selena Gomez je pěkná holka a v seriálu Kouzelníci z Waverly je velice sympatická a docela vtipná, ale v tomhle filmu se bohužel ze sarkastické holky, která ve výše zmíněném seriálu rozdává stěry na počkání, stala typická chudinka, která ke štěstí přijde. A tahle role jí rozhodně vůbec neslušela. O ostatních účinkujících ani nemluvě. Zkrátka nebýt té macechy, tak uvažuji i o jedné hvězdě, takhle tenhle film vnímám jako lehce podprůměrný, který je opravdu asi jen pro teenagery. Je to za dvě hvězdy.(5.6.2010)

• Momo_desu

Selena Gomez mi nevadí, speváčka je to dobrá, takže pri hodnotení som sa neriadila tým, že herečka ktorá je z disney channel je zlá ale proste je to naozaj stupidný film, ktorý sa smrteľne vážne hodí len na Disney channel. Herci môžu byť hocijako dobrí (a to netvrdím, že všetci boli) aj tak ten film je zabrzdený a určený len pre vekovú kategóriu po vek dvanásť.(17.3.2013)

Moderní Popelku s Hilary Duff miluju, ale tohle byla o dost horší. Avšak je tam ale jedna scéna, do které jsem se zamilovala - když Selena a Andrew tančí naproti sobě přes zrcadlo, díky tomu - 3*(15.11.2009)

Pre mňa znesiteľné. Teen romantika, ktorá má zaujímavý tanečný motív a celkom dobré obsadenie...(6.1.2014)

• juta

No jo, další romantický film pro dívky pod zákonem, které hledají svého prince na bílém koni. Kdyby film nebyl tak hudební a neustále se tam netancovalo, čímž se chtělo nejspíše docílit vyplnění míst, aby se to dalo považovat za celovečerní film, nemuselo by to být tak hrozný. Selena Gomez taky nebyla špatná, jen škoda že nehraje v lepších filmech. (16.3.13 cz/tv)(16.3.2013)

• Sinecod...

Byla jsem deprimovaná. Proto jsem se dívala na tenhle film. Proč ne, je to výplach. Takže, tenhle film je blbej. Ani taneční čísla nejsou dobrá, ani herci nejsou dobří, říkají pitomé věci a hlavní hezoun je držka. Nejméně hrozná byla Selena Gomez. Btw. po zhlédnutí jsem byla ještě o trochu více deprimovaná.(30.12.2012)

Asi som jedna z tých úplne zabednených teen......ale mne sa tento film páčil. Tanečné výkony neboli také ako som myslela, že budú...Dokonca ani samotné herecké výkony neboli také zlé.,........Asi 50%(11.5.2009)

• Chrustyn

Přímý a dosti brutální útok na naivní holčičky bez špetky dobrého vkusu.(2.12.2009)

• Ilicka

Jednou za čas prostě tomuto typu filmu neodolám, a pak se proklínám. Narozdíl od "prvního" dílu jsem postrádala nadhled a sarkasmus, jakkoli se tvůrci snažili zesměšnit svou cílovku. A oproti Seleně Gomez a Drew Seeleymu jsou Hilary Duff s Chadem Murrayem oscarovým párem.(4.8.2012)

• Kamca_

Jako zas tak hrozné to nebylo. Čekala jsem to horší. Takže i přes tu trapnost dám 40%(1.11.2012)

Ve výsledku stejně dobré jako Moderní Popelka s Hilary Duff. Příběh a postavy jsou v podstatě hodně podobné jako u Moderní Popelky, ale zde jde více o hudbu a tanec. Sice nikdy nepochopím tu debilitu plesu v maskách, kdy se lidé nedokáží poznat jen kvůli toho, že mají na očích masku (co zbytek obličeje? a hlas?), takže "princ" pak nikdy nedokáže poznat svou "Popelku", když je v civilu... ale jinak musím říct, že v rámci žánru nemám filmu co vytknout. Tanec "přes zrcadlo" byl jednou z nejlepších scén. Navíc se sem tam naskytla docela vtipná hláška. Vévodila tomu samozřejmě "macecha" Jane Lynch, která mě svým otravným tónem hlasu dostávala už v Glee :) Co se týče Seleny Gomez, možná je to jen klasická teenage hvězdička, ale je to vážně roztomilá holka k pokoukání (a to ani nejsem kluk :)). A Andrew Seeley možná na pohled není takový sympaťák jako Chad Murray v Moderní Popelce, ale jeho pěvecký a taneční styl á la Timberlake nebyl rozhodně špatný. Abych to shrnula - proč se prostě někdy nepodívat na naivně milý a nenáročný film? Já byla spokojená. ~(3,4)~(28.11.2011)

• MoiJe

Mary je sice disneyovsky prakticky dokonala, ale come on, ved vyzera na 9... Jo a ak cakate nejake zaujimave tanecne kreacie, nezadrzujte pri tom dych.(9.4.2009)

• marleyy

0% Neskutečná sračka obřích rozměrů. Nesnáším taneční hovna ve stylu Barbie vs Ken.(21.12.2013)

• rt12

Nedokoukala.(25.5.2014)

• BoncheR

.............................................30%.............................................30%..................................................30%...............................................................(28.6.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 5