• Romantický

Nezapomeň na mě (2010)

Mně to časově pořád nějak nesedělo...na konci mi došlo proč - tomu říkám překvapivý závěr...

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Po třetím dílu mě toto přijemně překvapilo, dokoncei slzička ukápla a kocour mě totálně rozsekal..přesto si nemůžu pomoct, ale malinko mi to připomíná Prince z Persie, čím to asi bude? :-))

Rande s hvězdou (2010) (TV film)

Na Disney Channel jasnej nadprůměr, hodně mě to překvapilo.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Hru jsem nikdy nehrála, takže nemám s čím srovnávat, ale film mě nadchnul. Gyllenhaal a Artertonová se k sobe skvele hodili a moc se mi líbila i hudba, prostě fajn zážitek.

Opravdová láska (2003) (seriál)

Pro mě jedna z nejlepších telenovel, už je to delší dobu, co ji dávali, ale sledovala jsem to pravidelně.

Slečna Emma (2009) (seriál)

Lepší verze než s Gwyneth, až na pana Knightleyho, Jonny Lee Miller je charismatickej chlap, ale pro mě zůstane vždycky úžasným Edmundem z Mansfieldského sídla, tak asi proto mi tu až tolik neseděl, jako ten z verze z roku 1996. Ale tim zase nechci říct, že tu roli nějak kazit, to rozhodně ne.

Iron Man 2 (2010)

Ok, tak dobrý jako jednička to neni, ale mých 5* si to taky zaslouží.

Lost in Austen (2008) (seriál)

Čtu Austenovou, miluju Pýchu a předsudek a viděla jsem to několikrát. Toto bylo zcela zvláštní a neobvyklé pojetí, u kterého nevíte, co můžete čekat, Jane Austenová se asi skutečně obrací v hrobě, jak bylo zmíněno i v tomto seriálu, ale já se kvěle bavila, mých 5* si to rozhodně zaslouží.