• Western

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Tom Hanks..vím že to takhle v životě nefunguje,ale já prostě jeho "lidství" beru,a může střílet nebo utíkat v Alabamě..nebo třeba dělat bachaře.a třeba i úplně něco jiného.

Krajina střelců (2003)

Tak jsem si to opět pustil,a pořád hodně dobrý. Suchý,jednoduchý a prostý jak pravdy Bosse Spearmana.

Zapadákov (1990) (seriál)

Líbil se mi tenkrát a nepochybně by se mi líbil i teď.

Nepřítel před branami (2001)

To můj klasický problém,opět jsem si přečetl nejdřív knižní předlohu. Sice tady čtu že,podle předlohy Williama Craiga ale já četl VÁLKA KRYS od Davida.L.Robbinse,a to v době kdy jsem ani netušil že nějaký film bude natočený. Ta kniha je luxus, a i když chápu že..film a kniha..bla,bla,bla..Škoda,no,mohlo by to být o dost lepší,více je prostě méně.

Směr jih (1994) (seriál)

Pecka,škoda ,jak ten čas letí.

Umírání za dlouhého dne (1968)

Naprosto perfektní(proti) válečný film,příklad toho jak se dá podle dokonalé knihy natočit film.Jediná chyba je ,že když si nepřečtete tu knihu,tak se mnohé nedá pochopit.

Gallipoli (1981)

SMUTNÉ,SMUTNÉ,SMUTNÉ Adagio For Organ And Strings ..DOKONALÁ HUDBA Asi nejsmutnější konec válečného filmu.Nikdy nezapomenu když jsem ho poprvé viděl někdy v 16letech v TV.smutek,smutek,smutek.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Někdy dostaneš medvěda ty..ale někdy dostane medvěd Tebe. To jsou slova jednoho účastníka té bitvy.