Vlk z Wall Street (2013)

Ani mě to moc nešokovalo. Ale spíš mě zaráží, že z požírání kil koksu, chlastání, nepřeberného množství děvek, finančních podvodů, tunelů, je najednou kult a nej film.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Zatím výborné a konečně čerstvý naturalistický vítr v seriálové tvorbě. Nic pro puritány a citlivky.

Líbánky (2013) odpad!

Ztráta času a nuda

Mafiánovi (2013)

Z úcty k mafiánskému žánru, De Nirovi a Bessonovi, ale čekal jsem popravdě víc...

Revival (2013)

Neuvěřitelné, hvězda za Jenovéfu, která drží Smoke pokupě, tomuhle snad nemůže nikdo věřit!! S dvěma songy, klávesistou co hraje pořád stejně a výsledkem je záplava kalhotek? Ale no tááák.

Crazy Joe (2013)

Statham, férový, akční, správňácký... podařenější film. Jeptiška to okořenila a vlastně Joeyho držela...

Millerovi na tripu (2013)

Dlouho jsem neviděl takto pohodovou komedii, klasického, chceme-li oldschool typu. Jak jen to ta Jennifer dělá, že je pořád taková kočka, a touhle rolí si to jistě sama utvrdila. Povedená "rodinka"

Nejvyšší nabídka (2013)

Netradičně laděný, komorně-dramaticko-lidský příběh. Když romantiku tak jedině takového typu.

Podfukáři (2013)

Nuda, zabalená do velké granioznosti, ve které jsem nevěřil hercům ani dobrý den