Dokonalá loupež (2002)

Plochá nuda, navnaděný typem filmu, názvem... zklamaný dějem, postavami, vším. A příměr s Tarantinem, to asi někdo viděl jinej film!

Jak jsem balil učitelku (1998)

Tahle komedie je tak blbá až je dobrá! Velmi netradiční romance v podání multikroužkového, multizájmového, prudícího Maxe. Murray supr rolička. A vůbec celým filmem se to hemží squadrou bizarních postav, závěrečná divadelní hra byla výborná.

Něžné vlny (2013)

Film o hovnu, resp. jedný zrzce, namyšleným Dykovi, nesmělým kamasutristovi, stokrát omletý "sametovce", udavačství, jednom přeplavu a jedný spartakiádě a to celé mělo být rádoby vtipné.

Grandhotel Budapešť (2014)

Malebný svět, velké trable, netradiční vyprávění, na můj vkus málo kapitol. Smutný film, laskavé postavy, roztomilí záporáci, herecká elita, vypiplaný příběh. Pohltilo mě to, podívám se na to jistojistě znovu a tentokrát si vychutnám detaily postaviček. Plno srandiček, detailů, je to originální výborná komedie.

Stopy ve sněhu (1997)

Trochu překombinované, nelogické ale jinak docela dobré, až na citovej chlad Smilly, který strašně vadí slovo píchat.

Marta a Věra (2014) (seriál)

Zvedám na tři hvězdy, některé díly víc než přesné, zajímavá témata. Reálný pohled na vztah šéf-podřízený. Dobré dialogy a pointy. A hlavně přesné vystižení principu a systému fungování slevových portálů. Ale je to specifický humor, který asi nesedne každému.

Žena za výlohou (1944)

V rámci žánru výborná nůžková story, která vtáhne do děje. Akorát (přičítám to unavenosti profesora) ta neobratnost v počínání hlavního aktéra.... Velmi příjemné a člověka to nutí k zamyšlení co bylo asi nejlepší v tu či onu chvíli dělat. Konec potěšil, i když jsem čekal že pero prozradí víc. Jó není nad no-name tužky :-D A v roce 1944 jistě u diváků hodně zajímavý a navštěvovaný film

Nadaný žák (1998)

Silné a hodně zajímavě natočené téma.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Moderní pohádka s líbivou láskou, přírodou, hrdinstvím, ale také kvantem chyb. Mobil co funguje bez nabíječky, signál se chytá i v Himalájích, atd. Ale snít je zdravé, tak proč ne a v pohádkách je to dovoleno. Ale nějak si mě to získalo. Mimochodem abych se postavil vousatému šéfovi, tak to dokážu jen když mi narostou vousy.