Četnické humoresky (2001) (seriál)

Laskavý a specifický humor. Trojan v super roli. Inspirace skutečnými příběhy, dobovost...

Nelítostný Parker (2013)

3* jedině za Stathama. A pozor na to, když někdy v příkopě najdete krvácejícího člověka, určitě mu pomožte! Může se to vyplatit :-)

Jako za starejch časů (2012)

Setsakramensky pomalé a minimalistické. Když se začne něco dít, je rázem konec.... Z filmu sálá moudrost, smířenost, spokojenost z toho, že jsem prožil v posledních hodinách spoustu toho, co jiní za mnoho dnů a let... Pacino - sekáč, Walken - klasika. Nejlepší moudro a hlavně velká pravda zazní z Pacinových úst... Umíráme dvakrát! Poprvé když umřeme a opouštíme tělo a podruhé, když poslední žijící člověk co nás doopravdy znal vyřkne naše jméno. Ale čekal jsem víc...

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Konzistentní, vyvážená celá řada, vtipné díly, poutavé a je to sranda i zábava. Skvělý návrat jedné legendy. Ještě teď to vstřebávám a budu si to muset pustit znovu :-) Fóry netřeba vyjmenovávat a že jich bylo ;-)

Smolař (1965)

Na tu dobu možná dobrý kasovní trhák kin.

7 dní hříchů (2012) odpad!

Nuda, při které jsem ztupil všechny nože! Co se asi stalo s pokladem ve skále?

Škola svádění (2006)

průměrný, ale za Thorntona aspoň ty dvě hvězdy, protože ten je aspoň pan učitel :-) Dr. P

Město divů (2012) (seriál)

Je to tak trochu jiný mafiánský svět, není to Boardwalk Empire, ale když vydržíte to vražedně pomalé tempo, opravu pomalé, tak do toho asi spadnete, jako já. Víte co se stane, víte co chcete aby už "bouchlo" a vyšlo na světlo světa, ale tvůrci vás budou šponovat a napínat do dalšího dílu. Jo je to dobré, děvky, sázky, sex.... Hoteliér je neuvěřitelně klidnej týpek, kterýmu i když teče do bot tak je furt klidnej! :-) JO a taky abych nezapomněl, furt se tam musí chytat bronz i když jste jak uhláci :-)

Motýlek (1973)

Legenda a filmovej skvost v tomto příběhu dle pravdy... Samotka byla ostrá a Hoffman výbornej.