Tři zlaté dukáty (2023) (TV film)

Tak máme Janáka i na Slovensku. Jak četností tvorby, tak její velmi podobnou úrovní. I když novej Sagvan Tofi byl docela osvěžující. Nutno ale přiznat, že takovou koncentraci nesympatickejch postav už jsem dlouho neviděl. A Dabing slovenské pohádky? Fakt?

Barbie (2023) odpad!

Zřejmě jsem ještě k filmům s takhle obrovským přesahem nedospěl Barbie ....

Úkryt (2002)

Tajemný let - Mé druhé já - Úkryt = do třetice všeho nejlepšího ❤️ Jodie se touhle trojkou definitivně stala mou "must see" ikonou

Kriminálka New York - Unfriendly Chat (2010) (epizoda)

To si dělají srandu, netušil jsem, že náplní práce kriminalistů v New Yorkuje chatovat s 20ti letecká holkama. Adam se chová jako naprostej debil a S. Ward je naprosto nesnesitelná. Ach jo ....

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Můžete mi prosím říct, pro jakou věkovou kategorii je tohle určený? 14-16? Proč se Sookie chová jako puberťačka a dialogy jsou jak z nejhorší mexický telenovely? Je to tak neskonale dementní záměrně? To fakt někdo vydrží sledovat dýl jak 1 díl? Je fakt že přepínání z divokýho sexu na dialog jak z prváku je zajímavej model. Neříkám dobrej - dobrej model měl zřejmě režisér.

Nech svět světem (2023)

Okamžiky nadšeného očekávání vystřídaly chvíle nechápavého zklamání. Co ku*va ty plameňáci? Co ty zuby? Borelióza? Fakt? Jediný plus byla Julia, která tu pošahanou blbku zahrála skvěle a i bez plastik má charisma jako prase, a Kevin, kterýho mám prostě rád.

Kraj světa (2019)

Za hodně peněz málo muziky. Citová vydíračka nad rovinu akceptování.

Zabiják (2023)

Welcome back David!

Robbie Williams (2023) (seriál)

Totální zpověď - takhle má vypadat dokument - úžasně udělaný, úžasnej Robbie - He's the one!

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Úplně mimo mě. Musím se přiznat, že nic blbějšího jsem v životě neviděl - a to mám Batmana od Nolana nebo Thora fakt docela rád - a je mi v podstatě jedno, z jakýho jsou universa. Tady je všechno - totálně dementní scénář, ochotnický herecký výkony a celý je to vyšperkovaný naprosto strašidelnýma dialogama - nepředpokládám, že by se anglickém originál nějak zásadně lišil od českého dabingu 😂