Viva Maria! (1965)

Nikdy jsem nechápala a stále nechápu,co bylo na BB tak super.Byla chemická blondýna,hodně zmalovaná a asi jedna z mála ,které nevadilo vystupovat "bez".Aha,už to chápu-jen sem si ujasňila priority.Stejně byla J.Moreau lepší a to jak herecky tak vzhledem , nejen v této parodii.

700 mil v sedle (1975)

Překrásná krajina,super spomalené záběry a jelikož miluju koně, tak jsem byla na Jan-Michaela Vincenta pěkně nasupená za jeho roli bezohledného fracka.

V údolí Elah (2007)

Mezinárodní znamení "Jsme v bryndě,zachraňte nám prdel,protože my,už se můžeme jenom modlit".Tommy Lee Jones to řekl skvěle.Mám dojem že by nebylo naškodu, občas vyvěsit vlajky naopak a malý" David" by mohl pokořit "Goliáše"všech nesmyslných válek,nejen v údolí Elah.

Člověk z půdy (1961) (divadelní záznam)

Tak takhle vznikají super šlágry.Tyhle písničky,vyloudí zaručeně úsměv na tváři i po tolika letech.

Brouk v hlavě (1969) (divadelní záznam)

Vstávám z křesla a tleskám.Bravo!

Lakomec (1972) (divadelní záznam)

Když "Lakomce" od Moliéra,pak pouze v podání pana Filipovského.Miloš Kopecký ať mi promine!

Balada z hadrů (1960) (divadelní záznam)

Mám ráda mistra Wericha,takže nemohu nedat plný počet * !

Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)

Herecký koncert pana Lipského.Nasadil tak vysokou laťku,kterou už nikdo v této hře nepřekoná.V jakémkoliv jiném podání to skutečně nebylo takové strhující a Lubomír, coby sličná teta , je úchvatný.

Těžká Barbora (1960) (divadelní záznam)

Zavřete oči a pouze skuste poslouchat citace v podání génia české řeči mistra Wericha.Co slovo to klenot.Tleskám..!!

S Pydlou v zádech (1985) (divadelní záznam)

Není to jediné představení s J.Dvořákem, u které se celá naše rodina řeže smíchy. "Čochtan vypravuje " nebo "Boj o lípu" to je prostě koncert na bránici.Pokud máte možnost sedět v divadle a koukat na tydlenc věci,chechtáte se dvakrát tolik.Pepa Dvořák má úchvatný kontakt s divákem .Jeho umění improvizace je srovnatelné s "králem komiků" V.Burianem.No a pokud je schopen vyšachovat i své spoluhráče na jevišti, kteří pro smích nedokážou pokračovat ve svých replikách,pak tedy klobouk dolů!