Bez kalhot (2012)

Vždyt o čem je příběh? Nebudu hodnotit nahý chlapy, ale celý je to o koktajícím Chaningovi, který si snaží uvědomit, že ve třičeti už by měl dělat něco jinýho, něž honit paničky, co na to říká naše mladistvá generace:). Bylo to tak šokující, že bych tomu dal nálepku teenage dirtbag...Jestli jsem Showgirls dal dvě, tak tady nemohu dát víc.

Herkules (1997)

Po Lvím Králi můj druhej nejoblíbenější z devadesátek, takový už se netočí.

Herkules (1995) (seriál)

Bylo mi osm, když jsem to žral a právě proto to nehodnotím, jako 25tiletý.

LOL (2012)

Mám rád romantický filmy, ale tohle je zaměřeno především na kategorii - only girl 14-17, ač jsem se snažil tak ty typické role rodiču - budeš se učit jinak žádná hudba, tanga nejsou pro chytrý holky a našla jsem tvůj deníček, kde se obejmáš s holkou = musím k psychiatrovi. Jsem opravdu nesnesl.

Adresa: L.A. (2012) (seriál)

Po druhé sérii přidávám hvězdu navíc. Parta mladých lidi seskupených na jednom místě, každý má svůj sen, jak prorazit v L.A.. Pokud máte občas taky sny, že bojujte o místo v showbyznysu, tak je to právě pro vás:). Navíc casting je dokonalý, z herců vyzařuje, že si tohle natáčení úžívají.

Tajemný muž (2012)

*Spoilery* Kvalita je v tom, že každou chvíli nevíte, co se děje a když už si myslíte, že víte, tak se to zase obratí, ale váš mozek bojuje, držíte se, ačkoliv nakonci exploduje, za tyhle wtf vysoké hodnocení. Na druhou stranu, pokud o tom pak přemýšlíme, o pointě filmu, postavách a motivech..třeba, že někdo ukradne dítě (nechce ho jen spasit, taky dostane zaplaceno) , někdo si to ukradnuté dítě koupí ( matky běžně chtějí kradené dítě místo, aby zažádali o adopci). Sestra, kterou manžel zmanipuluje, takže chodí po městě a krade děti, den si s nima hraje, pak je uspí a odnese do tunelu za pomoci asi labilní brigádnice, která ač musí být přesvedčena, že je to pro dobro děti, stejně natáhne brka....

Dannyho jedenáctka (1960)

Je to nuda, žádná postava nemá tolik prostoru, aby zazářila. Zvraty nejsou snad žádné, až na poslední minutu. A v prvních minutách vás hrozně irituje nějaký rusák s příšerným hraným přízvukem, až jsem to chtěl vypnout. Vše jde hladce, nikdo není proti ničemu a záporáci žadní, až na jednoho slizouna, kterýho snad ani nejde brát vážně. Je známo, že po každém natačecím dnu se herci sešli v Sinatrově casinu Sands, pili do rána a šli zas natáčet, je to vidět.

Sinatra: Temná hvězda (2005) (TV film)

Jeho žánr jde mimo mě, ale mám svoje oblíbené písničky z oněch let a ani jedna nepatří Sinatrovi, takže bych si ho v autě nepustil:), ale jako osoba mě fascinuje, dokázal překročit hranice, nebál se toho, mohl a měl všechno a co nejvíc, i přesto jeho kiksy, nezdary s mafii, závistí druhých, umřel přirozenou smrtí v pokročilém věku..a to se těmto lidem nestává. O to víc je hvězda.

Nebezpečné myšlenky (1995)

Na tomto filmu je vidět důležitá věc, když máte dobrý soundtrack, máte z poloviny vyhráno.

Divoký Bill (2011)

Snaží se poukázat na spousty problému najednou, které už známe z lepších filmů. Byl by to fajn pilot k seriálu, kdy se nechtěně Bill vrací k moci v ulici, ale taklhe....dvě hvězdy za zrzky.